easyJet: leťte výhodně z letiště Praha do Evropy!

21. 03. 2013     Akční letenky.cz

Z Prahy létající aerolinka easyJet nabízí ve svém rezervačním systému poměrně zajímavé letenky z našeho hlavního města celkem do 8 evropských destinací. Navštívit takto můžete Velkou Británii, Francii, Itálii nebo Nizozemsko. Lákavou destinací může být například skotský Edinburgh, kam tato nízkonákladová aerolinka vyslala své první stroje právě dnes.

Štítky:
easyJet, Letenky easyJet

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Výhodné ceny do celé Evropy s Air Berlin

  (06.03.2013, Letenky levně) Letecká společnost Air Berlin nyní nabízí velmi výhodné letenky do mnoha destinací s odletem z Vídně, Budapešti nebo Krakova: od 78,- EUR: Varšava od 88,- EUR: Berlín, Dusseldorf, Oslo, Kodaň, Londýn od 98,- EUR: Curych, Vídeň, Frankfurt, Sylt od 138,- EUR: Split, Thessaloniki od 198,- EUR: Ibiza, řecké ostrovy, Tunis od 258,- EUR.

 • Aer Lingus: letenky z Evropy se slevou až 50%!

  (14.02.2013, Akční letenky.cz) Irská letecká společnost Aer Lingus nabízí v těchto dnech slevu na vybrané letenky z Evropy až 50%! Mimo jiné je v nabídce zařazeno také letiště Praha a jinou akční nabídku najdete také v případě odletů z Vídně. Akce této aerolinky mají trvání pouze do 18. února.

 • easyJet: levné víkendové letenky po Evropě

  (30.10.2012, Akční letenky.cz) Hledáte-li výhodné letenky z letiště Praha do Evropy a máte-li omezené časové možnosti, můžete prozkoumat web nízkonákladové letecké společnosti easyJet. V rezervačním systému se zorientujete docela jednoduše a najdete zde přehled cen letenek na jednotlivých linkách.

 • Výhodné ceny letenek s ČSA

  (06.02.2014, Letenky levně) Do 16. 2. 2014 můžete pořídit za dobrou cenu letenky s ČSA do různých destinací po celém světě s odletem z Prahy a z Ostravy. Akce platí na cesty od 1. 3. 2014 do 15. 6.  2014. S nákupem příliš neváhejte, volné termíny se rychle plní.


Sponzorované odkazy


Letenky do Malajsie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.