Levné letenky do Skandinávie od aerolinky Norwegian Air Shuttle!

16. 04. 2013     Akční letenky.cz

Plánujete-li návštěvu Skandinávského poloostrova v příštích měsících, můžete využít služeb nízkonákladové letecké společnosti Norwegian Air Shuttle. Například na měsíce srpen a září jsou k dispozici zpáteční letenky z našeho hlavního města do Dánska, Norska, Švédska a Finska od 2183 Kč.

Štítky:
Letenky do Dánska, Letenky do Finska, Letenky do Norska, Letenky do Švédksa, Letenky Norwegian, Norwegian

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Levné letenky do New Yorku od 9447 Kč!

  (19.11.2013, Akční letenky.cz) Právě teď je možné v rezervačním systému aerolinky Norwegian Air Shuttle objevit akční letenky do New Yorku za ceny od 6849 Kč! Jedná se sice o přímé lety na lince Oslo – New York, do norské metropole se dá však celkem jednoduše dopravit z Prahy. Cestu je možné nakombinovat v několika málo termínech.

 • Leťte do Dánska a Finska s Norwegian od 2173 Kč!

  (14.03.2013, Akční letenky.cz) Norwegian Air Shuttle je norská nízkonákladová aerolinka, která mimo jiné provozuje také lety z Prahy na Skandinávský poloostrov. V rezervačním systému mohou cestovatelé občas narazit na letenky za poměrně zajímavé ceny a k dispozici jsou příme spojení do Kodaně, Stockholmu, Osla a nově také Helsinky.

 • Akční letenky do Finska, Norska a Švédska od 2580 Kč!

  (13.05.2013, Akční letenky.cz) Norská nízkonákladová aerolinka Norwegian Air Shuttle provozuje mimo jiné lety z Letiště Václava Havla na Skandinávský poloostrov a konkrétně do Dánska, Švédska, Norska a Finska. Zpáteční letenky z našeho hlavního města se ve vybraných termínech dají sehnat za docela slušný peníz.

 • Akční letenky do Stockholmu, Kodaně či Helsinek od 1714 Kč!

  (17.09.2013, Akční letenky.cz) Norská nízkonákladová aerolinka Norwegian Air Shuttle nyní na svých webových stránkách nabízí akční letenky za velmi výhodné ceny. Od 1714 Kč mohou klienti rezervovat lety z Letiště Václava Havla na Skandinávský poloostrov a konkrétně do Dánska, Švédska, Finska nebo také Norska.


Sponzorované odkazy


Letenky do Švédska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.