Akční nabídka letenek společnosti ČSA od 2256 Kč

03. 06. 2013     Akční letenky.cz

Klienti české klasické aerolinky ČSA mohou sledovat nabídku výhodnějších letenek prakticky pravidelně a nejlevnější zpáteční lety jsou obvykle k dispozici za částky kolem 2200 Kč včetně poplatků. V těchto cenových relacích je možné cestovat na trase Praha – Miláno a nyní je v rezervačním systému dostatek termínů v měsících červen – srpen 2013.

Štítky:
ČSA

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Letecké společnosti aktualizují své letové řády

  (21.11.2012, ALetenky.cz) Pomalu přichází doba kdy jednotlivé letecké společnosti aktualizují své letové řády a často také zavádí či ruší letecká spojení mezi jednotlivými destinacemi. Ke změná samozřejmě dochází také u linek z České republiky.

 • Speciální akce letecké společnosti ČSA a letenky od 2201 Kč!

  (03.07.2013, Akční letenky.cz) Akční lety do mnoha destinací po celém světě nyní najdete na webových stránkách letecké společnosti ČSA, která je mimo jiné zajišťuje v code-share spolupráci s dalšími aerolinkami. Na poměrně zajímavé částky vychází nyní letenky z Prahy do Bangkoku, kam se létá s jedním mezipřistáním v Abú Dhabí.

 • Nové linky leteckých společností SmartWings a ČSA

  (20.11.2012, Akční letenky.cz) Další a další aerolinky postupně aktualizují své letové řády, přidávají či ruší linky a upravují letové frekvence. Týká se to také českých leteckých společností ČSA a SmartWings. V letním období přidá klasický přepravce ČSA další novou linku do Ruska, tentokrát se jedná o lety z letiště Praha do města Perm, ležícího na trase Transsibiřské magistrály.

 • Letecké společnosti a cestovní zavazadla

  (02.01.2013, Rádi cestujeme) Je to již nějaký ten pátek, co jsme vám podrobněji sepsali aktuální podmínky přepravy příručních a běžných zavazadel. Proto jsme se rozhodli napsat opět o aktuálních podmínkách přepravy zavazadel. Zvláště nedávno nám v tom udělal „chaos“ Wizz Air, který nově dělí příruční zavazadla na velká a malá.  


Sponzorované odkazy


Letenky do Albánie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.