Kam vyrazit na Valentýna? Nejlevnější zpáteční letenky od 1.587 Kč!

17. 01. 2014     Akční letenky.cz

Chcete strávit romantickou dovolenou v době svátku svatého Valentýna, ale přesto ušetřit? Našli jsme pro Vás ty nejlevnější destinace v období kolem 14. února. Na svátek všech zamilovaných tak můžete vzít svou lásku třeba do Londýna, Milána, Rotterdamu, Eindhovenu nebo Göteborgu.

Štítky:
Letenky do Eindhovenu, Letenky do Göteborgu, Letenky do Londýna, Letenky do Milána, Letenky do Rotterdamu, Valentýnské letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Je nejlevnější leteckou společností Ryanair?

  (22.10.2013, Akční letenky.cz) Pokud hledáte levné letenky po Evropě, určitě se vyplatí prověřit web nízkonákladové aerolinky Ryanair, ke které náleží řada superlativ a patří mezi ně třeba také slovo „nejlevnější“. Z určitého úhlu pohledu však na trhu existují i levnější přepravci.

 • Souboj nízkonákladových aerolinek: kdo je nejlevnější?

  (21.10.2013, ALetenky.cz) Všichni víme, že nejlevnější evropskou aerolinkou je Ryanair.. Nebo to tak není? Společnost Ryanair je známá různými poplatky (mnohdy velmi chytře ukrytými), v Evropě jsou tak levnější dokonce 3 aerolinky: Pegasus Airlines, Wizz Air a Blue Air.

 • ČSA: nejlevnější letenky od 1692 Kč!

  (08.08.2013, Akční letenky.cz) Asi nejlevnější letenky z nabídky letecké společnosti ČSA je nyní možné rezervovat na webu jen do 10. srpna 2013, v nabídce je však pouze několik málo destinací. Akce se vztahuje na cestovní období září – listopad 2013. Za uvedenou cenu je možné rezervovat letenky z Prahy do italského města módy.

 • Nejlevnější letenky z ČR a okolí od 460 Kč!

  (07.03.2013, Akční letenky.cz) Ve spolupráci s webem Aletenky.cz pro naše čtenáře pravidelně aktualizujeme přehled nejlevnějších letenek především z ČR do vybraných destinací. V seznamu však najdete také spojení z Bratislavy či Vídně a občas se zde objeví také odlety z Polska a Maďarska.


Sponzorované odkazy


Letenky do Mongolska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.