V září a říjnu do Provence od 3.106,- Kč

25. 03. 2014     Letenky levně

Láká vás Provence? Vždycky jste chtěli vidět most v Avignonu nebo se projít po slavné pláži v Nice? Září a říjen jsou pro návštěvu Provence dobrým obdobím, pokud nemáte rádi vedra. Našli jsme pro vás letenky do Francie za dobrou cenu. Letenku z Prahy do Marseille lze zakoupit již od 3.106,- Kč.

Štítky:
Letenky do Francie, Letenky do Provence

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Zpáteční letenky do Montpellier na jih Provence za 1.219 Kč

  (03.07.2014, Akční letenky.cz) Se společností Ryanair můžete vyrazit na jih Provence do města Montpellier přímým letem z německého Frankfurtu. Vzhledem k cenám letenek z Prahy se rozhodně vyplatí dojet si do Frankfurtu. Nejlevnější termíny momentálně naleznete v průběhu září, ceny začínají na 1.219 Kč za zpáteční přímý let.

 • Francouzská Provence v květnu – zpáteční letenky do Montpellier za 1.363 Kč

  (12.03.2014, Akční letenky.cz) Za krásami francouzské oblasti Provence se můžete vydat například v květnu. V několika květnových termínech totiž vychází letenky Ryanairu z německého Frankfurtu do Montpellier nejlevněji – na sympatických 1.363 Kč.

 • Zpáteční letenky do francouzské oblasti Provence od 1.365 Kč

  (21.02.2014, Akční letenky.cz) Francouzská oblast Provence je světově proslulá především rozkvetlými lány levandulí (pěkného průvodce naleznete například zde). Ty kvetou většinou v rozmezí červen – srpen, nicméně tuto nádhernou oblast si jistě užijete i bez nich.

 • Z Prahy do Marseille od 2.949,- Kč

  (22.04.2013, Letenky levně) Z Marseille je to co by kamenem dohodil na krásné pláže Azurového pobřeží a do krásných francouzských měst Avignon, Aux-en-Provence nebo Arles. Letenku z Prahy do Marseille můžete zakoupit již od 2.949,- Kč. K dispozici jsou různé termíny v září a říjnu.


Sponzorované odkazy