Litva opět láká! Zpáteční letenky Praha – Vilnius za 2.454 Kč

26. 05. 2014     Akční letenky.cz

Ceny zpátečních letenek na přímé trase Praha – Vilnius provozované leteckou společností Air Lituanica opět klesly pod 2.500 Kč. Konkrétně v termínu 4.7.-9.7.2014 můžete do Litvy a zpět vyrazit za 2.454 Kč.Ve spoustě dalších červencových termínů se pak ceny zpátečních letenek drží na stále příjemných 2.920 Kč.

Štítky:
Air Lituanica, Letenky do Litvy, Letenky do Vilniusu

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Pohádkové Pobaltí – zpáteční letenky Praha-Vilnius za 2.457 Kč

  (17.10.2014, Akční letenky.cz) Objevte skryté kouzlo pobaltských zákoutí a vyražte na nový rok za dobrodružstvím! Ceny zpátečních letenek na přímé trase Praha – Vilnius provozované leteckou společností Air Lituanica opět klesly pod 2.500 Kč. Konkrétně můžete do Litvy a zpět vyrazit v několika lednových termínech za 2.457 Kč včetně všech povinných poplatků a daní.

 • Opět letenky do Abú Dhabí v akci

  (24.02.2014, Rádi cestujeme) Opět jsou v nabídce akční letenky do Abú Dhabí. Za zpáteční letenku zaplatíte necelých 6 tisíc korun. Letenky jsou k dispozici v břenu tohoto roku.

 • Pohádkové Pobaltí. Praha – Vilnius a zpět za 2.476 Kč

  (01.08.2014, Akční letenky.cz) Do kouzelného Pobaltí můžete vyrazit díky přímé lince společnosti Air Lituanica, spojující Prahu s hlavním městem Litvy, za velmi pěkné ceny. Ve spoustě záříjových a říjnových termínů momentálně vychází zpáteční letenky na 2.476 Kč, a to včetně všech povinných poplatků.

 • Maroko stále láká ! Zpáteční letenky z Brna za 3.530 Kč

  (14.03.2014, Akční letenky.cz) Maroko je pořád v kurzu ! Po krásné nabídce EasyJetu zhruba měsíc zpátky se objevila další sympatická varianta letenek do této kouzelné země. Se společností Ryanair můžete letět z Brna přes Londýn (některé lety na trase navazují po pár hodinách, některé umožňují strávit v Londýně celý den) do marockého hlavního města Rabat.


Sponzorované odkazy


Letenky do Litvy

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.