Ryanair oznámil nové služby a slevy pro rodiny s dětmi

19. 06. 2014     Akční letenky.cz

Letecká společnost Ryanair se rozhodla k překvapivému kroku a pod tlakem konkurence na místo pověstných úsporných opatření nově nabízí slevy pro cestující s dětmi. Nová služba Ryanair Family Extra nabízí rodinám škálu slev a vylepšené služby u všech letů. Ryanair konkrétně přichází s následujícími slevami pro děti: - 50% sleva na výběr konkrétního sedadla - 50% sleva […]

Štítky:
Ryanair

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • 7 tipů pro letání s dětmi

  (15.05.2014, Akční letenky.cz) Pro většinu cestovatelů je představa delšího letu s vlastními dětmi na palubě, obzvlášt těmi menšími, noční můrou a pravým opakem pohodové dovolené. Kanaďanka Karla Cripps, žijící v Bangkoku, je matkou dvou chlapců, které takřka od narození brala s sebou na každoroční letecké návštěvy rodiny v Kanadě. V článku pro CNN shrnula své rady a tipy […]

 • Létáme s dětmi: letecká společnost ČSA

  (26.09.2013, Akční letenky.cz) Pokud se vydáváte na rodinnou dovolenou s Českými aeroliniemi, budou pro vás užitečné informace, které přinášíme v závěrečné části našeho miniseriálu. Ve srovnání s nízkonákladovými aerolinkami je cestování s dětmi se společností ČSA mnohem jednodušší a komfortnější. Můžete si sami zvolit, jak chcete cestovat se svým kojencem do věku dvou let.

 • Slevy s ČSA

  (26.06.2013, Letenky levně) Na babí léto si letecká společnost ČSA připravila slevy 30 % na cesty do těchto destinací: Nice, Řím, Tel Aviv, Miláno, Kodaň, Stockholm, Amsterdam a Košice. Rezervovat za výhodnější ceny můžete do 30. 6.

 • Slevy s Air Asia

  (24.02.2014, Letenky levně) Od 24. 2. 2014 do 2. 3. 2014 probíhají velké slevy na letenky se společností Air Asia. Pokud se tedy chystáte cestovat po jihovýchodní Asii, určitě se na jejich nabídku podívejte na webových stránkách Air Asia. Akce platí na cesty od října 2014 do dubna 2015.


Sponzorované odkazy