Z Prahy do Číny od 12.492,- Kč

02. 07. 2014     Letenky levně

Pokud na podzim plánujete velkou cestu po Číně, je nejlepší chvíle na nákup letenky. Letecká společnost Air France nyní nabízí celou řadu letů z Prahy do různých čínských destinací: Peking, Wuhan, Xiamen, Šanghaj, Chengdu, Hanghzou nebo Hongkong. Všechny letenky pořídíte do max 13 000,- Kč včetně všech poplatků.

Štítky:
Air France, Letenky Air France, Letenky do Číny, Letenky do Hanghzou, Letenky do Hongkongu, Letenky do Chengdu, Letenky do Pekingu, Letenky do Šanghaje, Letenky do Wuhanu, Letenky do Xiamenu

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Letenky do Číny za 10 tisíc korun

  (29.12.2014, Rádi cestujeme) Za akční cenu je možné sehnat letenky do Číny se společností Transaero. Prodejce Pelikan.cz je má v nabídce od 10 004 Kč za zpáteční let. Letenka je z Vídně.

 • Akční letenky do Číny a Hondurasu

  (07.11.2013, Rádi cestujeme) Aerolinky Delta a Finnair mají nyní v nabídce levné letenky do Hondurasu, resp. do Číny. Zpáteční letenka Praha - Čína stojí hezkých 12 310 korun. Město Chongqing najdete cca. 1800 km jihozápadně od Pekingu. V blízkosti (na poměry v Číně) je známý turistický magnet "Tři soutěsky". Tato největší přehradní nádrž světa má rozlohu přes 1 000 km2.

 • Akční letenky New York, Čína a další nejlepší nabídky tohoto týdne

  (17.10.2014, ALetenky.cz) Nestihli jste tento týden sledovat akční nabídky? Nevadí Máme pro vás novou rubriku s nejlepšími tipy z celého týdne. Letenky do New Yorku a Číny za 12 tisíc z Prahy

 • Z Prahy do Hongkongu od 11.485,- Kč

  (03.03.2014, Letenky levně) Míříte tento rok do jihovýchodní Asie? Máme pro vás letenku do Hongkongu za výbornou cenu. Z Hongkongu se pak už můžete snadno dostat s místními low cost společnostmi do dalších destinací v jihovýchodní Asii. Výborné spojení je na Filipíny, Taiwan nebo do jihovýchodní Číny a Vietnamu.


Sponzorované odkazy


Letenky do Číny

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.