Zpáteční letenky do Holandska v září za 1.220 Kč

19. 07. 2014     Akční letenky.cz

Vyražte v září letošního roku, třeba na prodloužený víkend, do Nizozemí! S leteckou společností Wizzair zakoupíte zpáteční letenky na trase Brno-Eindhoven v několika záříjových a říjnových termínech za méně než 1.500 Kč. Za návštěvu rozhodně stojí minimálně hlavní město Amsterdam, rotterdamský přístav a některý ze skanzenů s tradičními větrnými mlýny.

Štítky:
Letenky do Eindhovenu, Letenky do Nizozemí, Letenky Wizz Air, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • V září do Grónska z Prahy za 13 490 Kč!

  (24.04.2015, Akční letenky.cz) Vyhledávač Skypicker.com přidal do své nabídky nízkonákladových aerolinek také přepravce Greenland Express, který provozuje přímé lety z Grónska do Kodaně. Ceny pro jednosměrnou letenku začínají na ceně 13 490 Kč v termínech odletů v září 2., 9., 16. a v říjnu 7.

 • V září a říjnu do Provence od 3.106,- Kč

  (25.03.2014, Letenky levně) Láká vás Provence? Vždycky jste chtěli vidět most v Avignonu nebo se projít po slavné pláži v Nice? Září a říjen jsou pro návštěvu Provence dobrým obdobím, pokud nemáte rádi vedra. Našli jsme pro vás letenky do Francie za dobrou cenu. Letenku z Prahy do Marseille lze zakoupit již od 3.106,- Kč.

 • Zpáteční letenky do Holandska v září za 1.220 Kč

  (19.07.2014, Akční letenky.cz) Vyražte v září letošního roku, třeba na prodloužený víkend, do Nizozemí! S leteckou společností Wizzair zakoupíte zpáteční letenky na trase Brno-Eindhoven v několika záříjových a říjnových termínech za méně než 1.500 Kč. Za návštěvu rozhodně stojí minimálně hlavní město Amsterdam, rotterdamský přístav a některý ze skanzenů s tradičními větrnými mlýny.

 • Zpáteční letenky do Ázerbajdžánu v září za 2.287 Kč

  (02.07.2014, Akční letenky.cz) Do hlavního města Ázerbajdžánu Baku se velmi lacino proletíte z Budapešti s leteckou společností Wizzair. V řadě záříjových termínů vychází zpáteční letenky na této trase na 2.287 Kč včetně všech povinných poplatků.


Sponzorované odkazy


Letenky do Nizozemí

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.