Řecký ostrov Rhodos v srpnu – zpáteční letenky za 2.735 Kč

28. 07. 2014     Akční letenky.cz

Pokud jste si ještě stále nerozmysleli letošní dovolenou a chtěli byste ji strávit na nějakém krásném místě u moře, dnešní nabídka by vám mohla rozhodování usnadnit. V několika termínech na konci srpna totiž spadly ceny letenek z německého Berlína na řecký ostrov Rhodos pod 3.000 Kč za zpáteční let (při cestě zpět s přestupem v Oslo).

Štítky:
Letenky do Řecka, Letenky na Rhodos

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky na Rhodos? Vybírejte pohodlně online!
 • Zpáteční letenky na řecký ostrov Corfu od 2.136 Kč

  (27.06.2014, Akční letenky.cz) Na nejzelenější z řeckých ostrovů, Corfu, můžete vyrazit levně a přímo z německého Frankfurtu nad Mohanem s leteckou společností Ryanair.

 • Praha – Helsinky a zpět v srpnu za 2.679 Kč

  (11.06.2014, Akční letenky.cz) Do země tisíců jezer a ostrovů se můžete momentálně za velice pěkné ceny vydat v srpnu s leteckou společností Norwegian Air. Zpáteční letenky na přímé trase Praha – Helsinki vychází v tuto chvíli v několika termínech na 2.679 Kč včetně všech povinných poplatků.

 • Na Ostrov Sv. Martina od 14.121,- Kč

  (02.04.2014, Letenky levně) Neznáte ostrov Svatého Martina v Karibiku? Je vzdálen přibližně 300 km od Portorika a nabízí všechno, co si můžete od dovolené v Karibiku přát. Kuriozitou je jeho rozdělení na francouzskou a nizozemskou část, takže vás čeká zajímavý kulturní kotel. Letenku z Norimberku do Saint Martin lze zakoupit již od 14.121,- Kč.

 • Kanárské ostrovy s odletem v srpnu za 4.665 Kč

  (08.07.2014, Akční letenky.cz) Na Kanárské ostrovy, nacházející se zhruba 100 km západně od pobřeží Maroka, můžete na konci srpna vyrazit z polských Katowic se společností Ryanair. S přestupem v Miláně a při zpáteční cestě v Paříži rezervujte nejlevnější letenky v termínech 26.8.-9.9. a 28.8.-9.9. za 4.665 Kč včetně všech povinných poplatků.


Sponzorované odkazy


Letenky do Řecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.