BAA přijde o londýnská letiště Gatwick a Stansted

23. 03. 2009     Letenkář.cz

Britská správá letišť (BAA) musí prodat londýnská letiště Gatwick a Stansted a jedno ze dvou velkých letišť ve Skotsku. Rozhodl o tom antimonopolní úřad, majitel prý brání konkurenci a poškozuje cestující i aerolinie. Ty si už na postavení BAA stěžovaly. Letiště v Aberdeenu a Southamptonu si španělský majitel BAA – firma Ferrovial – může ponechat.

Štítky:
Letiště Gatwick, Letiště Londýn, Letiště Stansted

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Londýna? Vybírejte pohodlně online!
 • Lufthansa: Levné letenky do Abú Dhabí již za 8 552 Kč

  (04.03.2010, Letenky levně) Až do dnešní půlnoci můžete využít akční nabídky německé Lufthansy a zabookovat si levné letenky do arabského Abú Dhabí. Zpáteční letenka s odletem z letiště ve Frankfurtu vás přijde jen na 8 552 Kč. Akce se vztahuje na období 15. října 2010 – 31. ledna 2011.

 • Akční letenkové léto se společností easyJet

  (24.02.2010, Akční letenky.cz) Společnost easyJet představuje akční letenky pro měsíce květen a červen. Jestli plánujete svoji dovolenou právě teď, můžete ušetřit několik stovek (i tisícovek) korun. Pokud cestujete pouze s příručním zavazadlem a bez pojištění, přijde vás zpáteční letenka Praha – Milán na 1288,54 Kč.

 • EasyJet ruší linky do Irska a Anglie

  (15.10.2008, Letenkář.cz) Letiště Ruzyně přijde o přímé letecké spojení se Severním Irskem a severní Anglií. Přímou linku zruší od 12. ledna pro slabší provoz v zimním období evropská nízkonákladová dvojka easyJet. EasyJet neuvedl, zda jde o trvalé zastavení linky, nebo jen dočasné opatření. Necháme se překvapit.

 • EasyJet ruší od ledna linky do Irska a Anglie

  (15.10.2008, Letenkář.cz) Letiště Ruzyně přijde o přímé letecké spojení se Severním Irskem (Belfast) a severní Anglií (Newcastle). Přímé linky zruší od 12. ledna pro slabší provoz v zimním období evropská nízkonákladová dvojka easyJet. EasyJet neuvedl, zda jde o trvalé zastavení linky, nebo jen dočasné opatření. Necháme se překvapit.


Sponzorované odkazy


Letenky na Island

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.