Levné letenky do Anglie: bmibaby spustí další linku

08. 07. 2009     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost bmibaby bude od 4. prosince 2009 nabízet již 4 linky do Anglie. Levné letenky do celé Evropy nabízí společnost zejména ze svých základen v Manchesteru, East Midlands, Cardiffu a Birminghamu. Aerolinka bmibaby bude během zimní sezóny nově nabízet levné letenky Praha – East Midlands a Praha – Belfast.

Štítky:
Bmibaby, Letenky, Levné letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Ryanair spustí novou linku Bratislava – Paříž

  (23.09.2009, Akční letenky.cz) Letiště Bratislava se dočkalo dalšího nového letu. Tentokrát jej zajišťuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Pravidelné lety budou operovány na lince Bratislava – Paříž Beauvais od 25. listopadu 2009 celkem čtyřikrát týdně v pondělí, středu, pátek a neděli. Během zimní sezény tak jde již o 17. linku, kterou Ryanair z Bratislavy nabízí.

 • Smart Wings spustí prodej letenek Brno – Lesbos

  (07.07.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings spustí od 13. července 2009 lety na trase Brno – Mytilene. Na řecký ostrov Lesbos bude létat během letní sezóny až do 24. září 2009. Levné letenky budou dostupné dvakrát týdně – v pondělí a ve čtvrtek. Lety z Brna do řeckého Mytilene budou operovány moderním Airbusem A320.

 • WizzAir spustí nové lety z Prahy

  (01.06.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir spustí tři nové letní linky z Prahy. WizzAir nově nabídne levné letenky na trasách Praha - Burgas a Praha - Soluň v období od 25.července 2009 do 5.září 2009. Třetí nová linka Praha - Barcelona bude k dispozici od 25.července 2009 do 19.září 2009. Všechny tři sezónní linky budou operovány Airbusem A320.

 • Cimber spustí přímé lety Praha – Billund

  (22.02.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Cimber Sterling spustí od 29. dubna 2010 přímé lety Praha – Billund. Dosud bylo možné letět pouze s přestupemv Kodani. Přímé lety budou v nabídce třikrát týdně vždy v úterý, čtvrtek a neděli. Let potrvá hodinu a dvacet minut.


Sponzorované odkazy


Letenky do Kuvajtu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.