Bratislavský soud povolil SkyEurope restrukturalizaci

20. 07. 2009     Akční letenky.cz

Bratislavský Okresní soud minulý týden povolil letecké společnosti SkyEurope restrukturalizaci. Určil pro SkyEurope také správce – advokáta Grisčíka, který bude dohlížet na další kroky společnosti. Co vlastně přinese povolení restrukturalizace SkyEurope? Pro aerolinku to znamená mnohonásobně lepší vyhlídky na přežití. Podle stránek SkyEurope to navíc přináší také řadu výhod pro zákazníky.

Štítky:
SkyEurope

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • SkyEurope získalo ochranu před věřiteli

  (22.06.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová společnost SkyEurope požádalo o ochranu před věřiteli a dnes (22.června 2009) ji bratislavský soud povolil. Letecká spojení zajišťovaná touto aerolinkou by však měly probíhat bez omezení.

 • Francouzi dnes uvolnili zadržované letadlo SkyEurope

  (07.07.2009, Akční letenky.cz) Francouzský soud dnes rozhodl o tom, že uvolní zadržované letadlo SkyEurope, které zůstalo 22. června na letišti Paříž Orly. Letadlo zabavili SkyEurope kvůli neuhrazeným manipulačním poplatkům a až dnešní soud rozhodl o jeho navrácení. Na své domovské letiště se letadlo SkyEurope vrátí, jakmile se k němu dostane jeho posádka.

 • Letiště Paříž Orly neuvolnilo letadlo SkyEurope

  (09.07.2009, Akční letenky.cz) I když francouzský soud rozhodl, že letiště Paříž Orly musí SkyEurope vrátit zabavené letadlo, stroj stále zůstává na letišti. Důvodem je údajně to, že letišti ještě nedoručili pravomocné písemné rozhodnutí. Mluvčí SkyEurope Kika však pro ČTK uvedl, že se letiště odvolalo.

 • easyJet: záchranné balíčky pro cestující SkyEurope

  (02.09.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost easyJet se rozhodla v důsledku krachu SkyEurope zavést speciální nabídku letenek pro zákazníky SkyEurope. Na linkách, které nabízela i aerolinka SkyEurope, nabízí speciální akci: letenky za €40.


Sponzorované odkazy


Letenky do Spojených Arabských Emirátů (SAE)

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.