Nové speciální cenové nabídky od Austrian Airlines

03. 09. 2009     Akční letenky.cz

Letecká společnost Austrian Airlines přišla s novými speciálními cenovými nabídkami. Mezi nabídkou letů z Prahy mohou cestující najít také velmi zajímavou nabídku na trase Praha – Dubaj. Cena se pohybuje již od 8270 Kč. Zpáteční letenky včetně všech tax a poplatků, platí pro odlety z Prahy.

Štítky:
Austrian, Letenky, Letenky Austrian

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Speciální Vánoční nabídka letenek od Smart Wings

  (04.12.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings spustila speciální vánoční nabídku. Letenky Praha – Paříž a Praha – Řím jen za cenu letištních tax. Cena za zpáteční letenku do Paříže je 1165 Kč a do Říma 910 Kč. Nabídka platí pro lety od 11. ledna do 31. března 2010. Smart Wings nabízí na všech svých letech občerstvení zdarma.

 • WizzAir otevře další nové linky a zlevní letní destinace

  (18.12.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir oznámila, že otevře další nové linky a zlevní vybrané letní destinace. Nové destinace WizzAir nabídne ze základen v Německu. S platností od 30. března 2010 bude otevřena linka z Dortmundu do Zagrebu a z Hamburku/Lübecku do Kijeva. Obě trasy budou operovány 3 x týdně.

 • Ryanair přidává tři nové linky z irského Corku

  (29.07.2010, Rádi cestujeme) V nadcházející zimní sezóně chystá Ryanair zavést tři nové pravidelné linky z irského města Cork. Nové destinace jsou portugalské Faro, španělská Fuerteventura a Malaga. Do Fara bude Ryanair létat 2x týdně, do Fuerteventury pak 1x týdně, do Malagy 2x týdně. Ryanair těmito spoji chce konkurovat společnosti Aer Lingus.

 • Nové linky aerolinky Ryanair: Malaga & Alghero

  (28.06.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladový přepravce Ryanair otevírá dvě nové linky. Tentokrát se jedná o letní destinace Malaga a Alghero. Nové linky do španělské Malagy i do sardinského Alghera provozuje Ryanair z Bratislavy 2 x týdně a to každou středu a neděli (Malaga) a čtvrtek a neděli (Alghero).


Sponzorované odkazy


Letenky do Austrálie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.