Ryanair nabízí zvýhodněné letenky z East Midlands

04. 09. 2009     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair oznámila v reakci na včerejší tiskovou zprávu easyJetu o zrušení všech letů z letiště East Midlands, že nabízí cestujícím aerolinky easyJet "záchranné" letenky z letiště East Midlands.

Štítky:
easyJet, Letenky, Letenky easyJet, Letenky Ryanair, Ryanair

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Lufthansa nabízí happy hour

  (15.12.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost Lufthansa nabízí od 15. do 17. prosince speciální "happy hour". V tyto dny si vždy mezi 11. a 14. hodinou můžete vybrat z nabídky letenek za zvýhodněné ceny. Dnešní akce se vztahuje například na lety z Mnichova do Drážďan, Hamburku, Londýna, Paříže, Říma a Tokia. Ceny se pohybují od 99 eur.

 • Air France zlevňuje letenky do USA a Asie

  (05.01.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Air France zlevnila letenky do asijských destinací. Za 14350 Kč můžete pořídit například zpáteční letenku do Pekingu. Do Hong Kongu jsou letenky k dostání už od 15340 Kč. Akční letenky je možné rezervovat do 10. ledna 2010. Za zvýhodněné ceny je možné také sehnat letenky do USA.

 • Ryanair: až 40 % sleva na letenky

  (11.05.2010, Akční letenky.cz) Irský nízkonákladový přepravce Ryanair začíná dnes nabízet až 40 % slevu na všechny své lety. Akční nabídka letenek se vztahuje pro rezervace mezi dneškem a čtvrtkem, tedy do 13. května 2010. Cestovat za tyto zvýhodněné ceny letenek můžete mezi 25. květnem až 30. červnem 2010.

 • Letiště Praha nabízí balíček Park & Fly

  (24.08.2010, Akční letenky.cz) Letiště Praha Ruzyně přináší svým zákazníkům speciální zvýhodněné balíčky Park & Fly, pasažéři si tak budou moci dohromady se svým leteckým zájezdem koupit vlak na letiště, hotel či parkování přímo v areálu letiště za lepší ceny. Akční nabídka navazuje na úspěšnou předchozí akci „Jeďte vlakem na letiště. Zpět vás odvezeme zdarma.“


Sponzorované odkazy


Letenky do Řecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.