Velké letecké společnosti budou propouštět

07. 09. 2009     Akční letenky.cz

ČSA není jedinou leteckou společností, která nejspíš bude propouštět. Finanční problémy, které si žádají omezení kapacit leteckých společností, řeší i Air France – KLM a British Airways. Podle aero.sme.sk chystá Air France snížení stavu až o 1500 zaměstnanců. British Airways údajně počítá s odchodem až 4000 lidí.

Štítky:
Air France, British Airways, ČSA, KLM

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Víme, které aerolinky budou létat z Vodochod

  (17.05.2010, Letenky levně) Podle důvěryhodných informací webu ekonomického motejlek.com budou do letiště Vodochody s největší pravděpodobností pravidelně létat Ryanair, easyJet, Wizz Air, Air Berlin, flyNiki a zřejmě i Travel Service.

 • British Airways a TAP Portugal budou stávkovat

  (16.03.2010, Akční letenky.cz) Letecké společnosti British Airways a TAP Portugal budou stávkovat. Již včera jsme v článku Zajímavosti a zprávičky z leteckého světa informovali o plánované stávce TAP Portugal. Piloti této letecké společnosti, která mimo jiné nabízí i lety z Prahy do Lisabonu, by měli stávkovat celkem 6 dní od 26. do 31. března 2010.

 • ČSA budou opět létat do Thajska

  (19.09.2008, Letenkář.cz) ČSA během letošního prosince obnoví po 5 letech nepravidelné přímé lety do Thajska. Na exotickou dovolenou budou těmito lety létat klienti cestovní kanceláře Exim Tours. Oznámili to zástupci obou společností na tiskové konferenci. Do Thajska již nyní nepravidelně létá Travel Service, jehož služeb využívají ostatní velké cestovní kanceláře.

 • SmartWings budou od listopadu létat i do Amsterdamu a Bukurešti – známe cenu letenek!

  (04.09.2010, Letenky levně) České aerolinky Smart Wings (což je v podstatě obchodní značka společnosti Travel Service) rozšiřují svůj letový řád a s platností od 1. listopadu 2010 do něj přidávají Amsterdam a Bukurešť. Do hlavního města Nizozemska budou létat denně vždy ráno a večer, do Rumunska jednou denně ráno.


Sponzorované odkazy


Letenky do Keňi

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
Skyscanner
Vyhledavač levných letenek.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.