WizzAir: Zpáteční letenka do švédského Malmö za 674 Kč

09. 10. 2009     Letenky levně

Nízkonákladové aerolinky WizzAir vyběhly i přes poměrně malou konkurenci s akční nabídkou do švédského města Malmö. K dispozici je stále mnoho termínů po několik následujících měsíců, jako příklad může posloužit odlet z pražské Ruzyně 13. ledna 2010 a návrat na stejné letiště o čtyři dny později. Letenky můžete objednávat až do neděle 11. října, kdy promoakce končí.

Štítky:
Letenky do Malmo, Letenky do Švédska, Wizz Air

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Wizz Air a levné letenky: Malmö a Oslo z Prahy jen za 664 Kč

  (24.01.2010, Letenky levně) Levné letenky do zemí na severu Evropy nabízí až do pondělí 25. ledna nízkonákladový WizzAir. Za velmi slušných 664 Kč si můžete objednat letenky do švédského Malmö a na norské letiště Oslo Sandefjord Torp.

 • City Airline levně spojuje Prahu se Švédskem

  (29.04.2009, Akční letenky.cz) Švédská letecká společnost City Airline nabízí levné lety do švédského Gothenburgu. Letět do Švédska můžete s touto společností také z České republiky, a to na trase Praha - Gothenburg. Cena letenky je dostupná již od 1369 Kč. Rezervovat lety společnosti je možné na cityairline.com, počet nejlevnějších míst míst je ovšem omezen.

 • Trošku zmatený Wizz Air nabízí letenky od 337 Kč

  (02.04.2009, Letenkář.cz) Nízkonákladovka VizzAir, která vtrhla na český trh v únoru 2009 nabízí na lety do vybraných destinací mezi 1. květnem až 27. říjnem, letenky již od 337 Kč. Takže pokud se Vám chce letět v tomto období do Bruselu (letiště Charleroi), švédského Malmo či Milána (letiště Bergama), pak byste neměli váhat a rezervovat si mezi 2. až 7. dubnem vybrané letenky. A proč ...

 • EasyJet spouští novou linku do Göteborgu

  (10.06.2010, Rádi cestujeme) EasyJet rozšiřuje své aktivity ve Švédsku. EasyJet bude létat z londýnského letiště Gatwick do švédského Göteborgu. Cena jedné letenky stojí zhruba 27,99 liber. Jde o vůbec první přímou linku tohoto low-cost dopravce na trase Británie-Švédsko. Navíc EasyJet slibuje, že v brzké době oznámí další nové destinace, do kterých budou letadla EasyJetu létat.


Sponzorované odkazy


Letenky do Austrálie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.