Evropské aerolinky propouští zaměstance

15. 10. 2009     Akční letenky.cz

Aerolinka ČSA České aerolínie není jedinou leteckou společností, která se chystá propouštět zaměstnance. Již před měsíce něketré velké letecké společnosti oznámily propouštění. Air France počítá s odchodem asi 1500 zaměstnanců, British Airways dokonce s číslem 1700. Další aerolinkou, která propouští ve velkém je také irský Aer Lingus, který minulý týden oznámil odchod 676 zaměstanců.

Štítky:
British Airways, ČSA

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Další omezování evropské letecké dopravy

  (07.05.2010, Akční letenky.cz) Zatímco poslední novinky z oblasti evropské letecké dopravy byly aktualizovány Evropskou organizací pro bezpečnost leteckého provozu (Eurocontrol) 6. května 2010, deník BBC přišel dnes ráno s čerstvými informacemi. Podle Eurocontrolu v noci mezi 5. a 6. květnem došlo k obnovení erupcí islandské sopky Eyjafjöll.

 • Oblíbené evropské metropole od 619 Kč

  (02.06.2010, Akční letenky.cz) Máte chuť někam si vyrazit, ale vůbec ještě netušíte kam? Skvělé! Máte totiž spoustu času na přemýšlení. Společnost easyJet nabízí levné podzimní letenky do Paříže, Amsterdamu a letenky do Milána.

 • Nedopadneš bídně – poletíš-li z Vídně. Evropské destinace od 1760 Kč

  (25.06.2010, Akční letenky.cz) Díky tradičnímu přepravci Austrian Airlines máte nyní, naši vážení čtenáři, jedinečnou možnost podívat se po Evropě. Za levný peníz je možno si zakoupit levné letenky do Paříže, Athén, Bělehradu a letenky do Říma a Stockholmu, to vše v letních měsících roku 2010.

 • Aerolinky budou moci nově do Kanady létat z jakéhokoliv

  (02.05.2009, Letenkář.cz) Evropské aerolinky budou moci nově létat do Kanady z kteréhokoliv místa v Evropské unii. Ministři dopravy EU pod vedením českého ministra Petra Bendla 30. 3. v Bruselu totiž podle diplomatického zdroje ČTK souhlasili s dohodou mezi EU a Kanadou, která otevírá jejich vzájemný letecký trh. Součástí smlouvy je přitom odstranění omezení počtu letů či místa odletů a příletů, což by ...


Sponzorované odkazy


Letenky na Island

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.