Levné letenky: podzimní Evropa láká svou inspirací

22. 10. 2009     Akční letenky.cz

Letecká společnost České aerolínie ČSA se neobjevuje pouze v negativním světle. Zrovna teď nabízí pro někoho velmi zajímavou nabídku – podzimní Evropu za lákavé ceny. Snili jste na své dovolené o tom, jak na vás dýchne atmosféra památek a místo toho vám dýchal za krk dav turistů?

Štítky:
ČSA, Letenky, Letenky ČSA, Levné letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Podzimní levné letenky do Anglie s Jet2 od 34 Kč

  (06.04.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Jet2 spustila akci na podzimní levné letenky do Anglie od pouhých 34 Kč. Cena je ovšem bez poplatků a daně. Aerolinka Jet2 nabízí celkem tři letecká spojení s Českou republikou. Z letiště Praha tak můžete letět do měst Leeds, Edinburgh a Manchester.

 • ČSA láká na Curych, Oslo, Řím a další města

  (11.11.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost ČSA spustila akční nabídku. Letenky do vybraných destinací lze pořídit od 3990 Kč. Cena je zpáteční letenky včetně tax a poplatků. Na jaká města ČSA cestující láká? Co třeba zkusit Curych, Oslo, Řím či Frakfurt? Letenky Praha – Řím, Oslo či Curych jsou k dostání od zmiňovaných 3990 Kč.

 • WizzAir otevře svou 12. základnu ve Wroclawi

  (30.09.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir dnes oznámila, že v červenci 2010 otevře v polské Wroclawi svou dvanáctou základnu. Aerolinie v této souvislosti oznámily doplnění existujícího spojení Wroclaw – Londýn Luton o šest nových linek: Paříž Beauvais, Oslo Torp, Eindhoven, Forli Bologna, Cork a Milano Bergamo.

 • Ryanair zruší svou základnu v Marseille

  (13.10.2010, Rádi cestujeme) Ryanair zruší svou jedinou francouzskou základnu - Marseille. Od 11. ledna 2011 dojde ke zrušení 13 tras z tohoto města. Zaměstnanci a letadla budou přesunuty na konkurenční letiště v Itálii, Španělsku či Litvě. Z Marseille bude stále Ryanair létat do 10 destinací. Hlavní příčinou zrušení jsou údajné neshody společnosti Ryanair s tamní vládou, která požadovala, aby Ryanair odváděl daně za své zaměstnance francouzským úřadům. Ryanair pro změnu trvá na tom, že daně by měl odvádět irským úřadům, protože zaměstnanci jsou Irové a zaměstnance označuje jako mobilní, se sídlem v Irsku.


Sponzorované odkazy


Letenky do Egypta

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.