Wizz Air a levné letenky: Malmö a Oslo z Prahy jen za 664 Kč

24. 01. 2010     Letenky levně

Levné letenky do zemí na severu Evropy nabízí až do pondělí 25. ledna nízkonákladový WizzAir. Za velmi slušných 664 Kč si můžete objednat letenky do švédského Malmö a na norské letiště Oslo Sandefjord Torp.

Štítky:
Letenky do Malmo, Letenky do Norska, Letenky do Osla, Letenky do Švédska, Wizz Air

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Osla? Vybírejte pohodlně online!
 • ČSA láká na Curych, Oslo, Řím a další města

  (11.11.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost ČSA spustila akční nabídku. Letenky do vybraných destinací lze pořídit od 3990 Kč. Cena je zpáteční letenky včetně tax a poplatků. Na jaká města ČSA cestující láká? Co třeba zkusit Curych, Oslo, Řím či Frakfurt? Letenky Praha – Řím, Oslo či Curych jsou k dostání od zmiňovaných 3990 Kč.

 • Wizz Air zlevňuje všechny lety o 20%

  (30.04.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air spustila akci na levné lety se slevou až 20%. Akce platí až do pondělí 4.května 2009, a to na všechny lety Wizz Airu až do 27.března 2010. Sleva platí na cenu letu včetně daní. Do slevy nejsou zahrnuty dodatečné poplatky a poplatek za rezervaci.

 • Levné letenky do Norska s aerolinkou Norwegian

  (27.11.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Norwegian nabízí do dnešní půlnoci levné letenky do Norska. Na trase Oslo – Praha můžete letět již od NOK 399 (asi 1230 Kč) a na trase Oslo – Vídeň dokonce již od NOK 199 (asi 615 Kč).

 • Levné letenky: Londýn, Porto, Oslo

  (16.11.2010, Rádi cestujeme) Levné letenky nabízí Ryanair, dle vyjádření společnosti, od 173,- Kč. Našli jsme však i levnější letenky, například na trase z Brna do Londýna - pouze v jednom směru - anebo z Brna do Milána a to za cenu 149,- Kč. Levně je možné letět také na Kanárské ostrovy z Milána. Z Memmingenu u Mnichova do Porta vás Ryanair dopraví za přibližně 588 korun.


Sponzorované odkazy


Letenky do Norska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.