Aerolinky nemají cestující a krachují

09. 11. 2008     Letenkář.cz

Světové letecké společnosti ve velkém bankrotují. Zánik se týká především menších subjektů, které zareagovaly riskantním způsobem na finanční i ropnou krizi v uplynulých měsících a přepravovaly téměř zadarmo. Končí dánský dopravce Sterling, britští XL, SilverJet, MaxJet či Futura. Za oceánem pak problémy ohlásily dokonce čtyři z „velké šestky“: American, Continental, Delta a NorthWest Airlines. Mnohé společnosti navíc investovaly okolo července ...

Štítky:
Futura, MaxJet, SilverJet, Sterling Airlines, XL

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Cestující ČSA se mohou odbavit přímo ve 3 pražských hotelech

  (19.11.2008, Letenkář.cz) Cestující Českých aerolinií se mohou nově odbavit přímo ve vybraných pražských hotelech. Služba je od poloviny října dostupná v ubytovacích zařízeních v areálu pražského letiště – Ramada, Tranzit a Courtyard by Marriott. Cestujícím jsou k dispozici na hotelových recepcích počítače, které umožňují odbavení prostřednictvím internetu v pohodlí hotelu bez čekání u letištních přepážek. Díky této nové službě si mohou cestující v pohodlí hotelu ...

 • Cestující SkyEurope uvízli o víkendu v Itálii

  (29.06.2009, Akční letenky.cz) Cestující, kteří chtěli se SkyEurope odcestovat z italské Neapole, si museli 14 hodin počkat. Spoj, který měl letět na trase Praha - Neapol v sobotu v 16:30, ale nedoletěl. Zákazníci SkyEurope si tak museli počkat až do nedělního rána, kdy se konečně dostali do Prahy.

 • Nabídka pro cestující SkyEurope od Eurolines

  (02.09.2009, Akční letenky.cz) Kromě nabídek leteckých společností WizzAir, Smart Wings, ČSA a Ryanair nabízí přepravu cestujícím SkyEurope i Eurolines. Společnost Eurolines zajišťuje přepravu do Amsterdamu, Bruselu, Kodaně, Londýna, Paříže, Frankfurtu nad Mohanem a Kolína nad Rýnem za cenu 1 500 Kč za jednosměrnou jízdenku.

 • Krach Skyeurope – rady pro cestující

  (02.09.2009, Letenky levně) Aerolinky Skyeurope ohlásily v pondělí v noci pozastavení provozu, jinými slovy krach kvůli nedostatku finančních prostředků. Skyeurope údajně prodali svým klientům 280 tisíc letenek, které nebudou moci jejich majitelé využít Jak situaci řešit, pokud patříte mezi postižené klienty Skyeurope?


Sponzorované odkazy


Letenky do Bulharska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.