Ryanair v některých zemích nebude lítat až do středy

19. 04. 2010     Rádi cestujeme

Na základě současných meteorologických předpovědí, a předpovědi pohybu sopečného mraku, se Ryanair rozhodl ve vybraných zemích zrušit lety až do středy 21. dubna. Jedná se o tyto země:Velká Británie, Irsko, Dánsko, Finsko, Norsko, Švédsko, Belgie, Holandsko, Francie, Německo, Polsko a pobaltské státy. Jižní Evropy se toto netýká. O Česku se Ryanair nezmiňuje.

Štítky:
Ryanair, Sopečný mrak

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Letiště Praha nabídne v létě 131 destinací v 51 zemích

  (31.03.2010, Akční letenky.cz) V neděli 28. března 2010 byl na Letišti Praha Ruzyně zahájen provoz podle nového letního letového řádu. Od konce března do 30. října 2010 plánuje celkem 50 leteckých společností pravidelná přímá letecká spojení do 131 destinací v 51 zemích.

 • WizzAir snižuje frekvence některých letů

  (23.10.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir bude snižovat frenkvenci některých vybraných letůz České republiky. Nižší poptávka po letenkách je zejména ve slabší dny, tj. úterý s středu. Právě díky nízké poptávce sníží WizzAir frekvenci letů do Londýna, Milána, Bruselu i Říma. WizzAir bude naopak rošiřovat své působení v Polsku.

 • Ryanair uzavře na 10 hodin svůj web

  (17.06.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Ryanair oznámila, že po dobu nezbytných úprav svého systému nebude v provozu jejich web. Web ryanair.com nebude dostupný od středy 24. června 2009 od 19:00 do čtvrtka 25. června 2009 do 5. hodiny ranní.

 • S ČSA do Brna nebo Mnichova? Už to nepůjde

  (30.08.2010, Rádi cestujeme) V zimním letovém řádu ČSA se projeví první změny modelu dopravní sítě. ČSA ukončí operování do některých, podle ČSA ztrátových, destinací. ČSA tak zruší své linky do Brna, Mnichova nebo Kolína nad Rýnem. Dokonce nebude létat do Londýna či Manchesteru. Na druhou stranu ČSA přidávají některé prázdninové destinace jako Split, Dubrovník, Heraklion, Marseille nebo Soluň.

Litujeme, ale předchozí články z tohoto zdroje nebyly nalezeny.

Rádi cestujeme – zobrazit všechny články (1637)


Sponzorované odkazy


Letenky do Bolívie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.