Online odbavení s ČSA nyní i na letišti Ostrava

17. 06. 2010     Akční letenky.cz

Letecká společnost ČSA nabízí nově odbavení online také z Letiště Ostrava. Využít odbavení online mohou cestující jak na lince Praha – Ostrava, tak také na navazujících linkách. Online check-in je možné využít nejdříve 24 hodin před odletem, nejpozději pak 35 minut.

Štítky:
ČSA, Letiště Ostrava, Online check-in

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • ČSA umožňují placení nadměrných zavazadel online

  (22.07.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost ČSA České Aeroline umožňují cestujícím platit online za zavazadla, která překračujcí limity standardních zavazadel. Přes novou aplikaci, kterou na svých stránkách nově umístily, si mohou cestující dokoupit nadváhu zavazadel až o třetinu levněji než na letišti. Limit pro nákup nadbytečných kilogramů online je 30 kg.

 • Skyeurope - online chat s ředitelem

  (23.06.2009, Letenky levně) Na iDnes proběhl online chat s finančním ředitelem nízkonákladové letecké společnosti Skyeurope. Chat bohužel nepřináší ze strany Skyeurope žádné nové zásadní informace o situaci ve společnosti.

 • Rady a tipy: odbavení online

  (12.03.2010, Akční letenky.cz) Chystáte se brzo na výlet ať už po světě či za humny letadlem? Určitě již tedy znáte pohodlné odbavení online čili jinak řečeno odbavení přes internet, které dnes už nabízí téměř všechny aerolinky včetně nízkonákladovek Ryanair či WizzAir. Pokud však nikoliv, máme pro vás skvělé zprávy.

 • Letenky do USA nyní levně s Lufthansou

  (17.06.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Lufthansa nabízí do dnešní půlnoci zajímavou nabídku zlevněných letenek do USA. Akční letenky je možné rezervovat online pro období od 1. listopadu 2010 do 28. února 2011. V rámci akční nabídky je možné rezervovat například letenky Praha – Filadelfie (s přetupem ve Frankfurtu) od pouhých 14706 Kč.


Sponzorované odkazy