Online odbavení s ČSA nyní i na letišti Ostrava

17. 06. 2010     Akční letenky.cz

Letecká společnost ČSA nabízí nově odbavení online také z Letiště Ostrava. Využít odbavení online mohou cestující jak na lince Praha – Ostrava, tak také na navazujících linkách. Online check-in je možné využít nejdříve 24 hodin před odletem, nejpozději pak 35 minut.

Štítky:
ČSA, Letiště Ostrava, Online check-in

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • ČSA umožňují placení nadměrných zavazadel online

  (22.07.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost ČSA České Aeroline umožňují cestujícím platit online za zavazadla, která překračujcí limity standardních zavazadel. Přes novou aplikaci, kterou na svých stránkách nově umístily, si mohou cestující dokoupit nadváhu zavazadel až o třetinu levněji než na letišti. Limit pro nákup nadbytečných kilogramů online je 30 kg.

 • Skyeurope - online chat s ředitelem

  (23.06.2009, Letenky levně) Na iDnes proběhl online chat s finančním ředitelem nízkonákladové letecké společnosti Skyeurope. Chat bohužel nepřináší ze strany Skyeurope žádné nové zásadní informace o situaci ve společnosti.

 • Rady a tipy: odbavení online

  (12.03.2010, Akční letenky.cz) Chystáte se brzo na výlet ať už po světě či za humny letadlem? Určitě již tedy znáte pohodlné odbavení online čili jinak řečeno odbavení přes internet, které dnes už nabízí téměř všechny aerolinky včetně nízkonákladovek Ryanair či WizzAir. Pokud však nikoliv, máme pro vás skvělé zprávy.

 • Austrian Airlines přináší praktického online průvodce

  (22.06.2010, Akční letenky.cz) Chystáte se na výlet do jednoho z evropských krásných měst, ale nevíte, kam zajít na kávu, do jakého baru zajít na skleničku či jaké muzeum stojí za to vidět? Pomoct by vám mohla novinka letecké společnosti Austrian Airlines – digitální cestovní průvodce po městech jako například Vídeň, Barcelona, Hamburg, Kolín, Kodaň, Miláno, Nice, Paříž, Řím.


Sponzorované odkazy