Nejlevnější letenky do Moskvy, Petrohradu nebo na Madeiru

25. 08. 2010     Rádi cestujeme

Ceny letenek a apartmánu jsou za dvě osoby. Air Berlin nabízí zlevněné letenky například do Moskvy, Petrohradu anebo na Madeiru. Mezi další zajímavé destinace v podání Air Berlin patří Kodaň a Nice.

Štítky:
Air Berlin, Letenky Air Berlin, Letenky do Moskvy, Letenky do Petrohradu, Letenky do Portugalska, Letenky do Ruska, Letenky na Madeiru

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Moskvy? Vybírejte pohodlně online!
 • Akční letenky a levné ubytování do Moskvy, Fara nebo Cagliari

  (28.05.2010, Rádi cestujeme) Informace o akčních levných letenkách jsme sbírali od společností Ryanair, Wizzair a Air Berlin.Zajímavé akční letenky jsou na trasách Katovice-Bologna, Bratislava-Bari anebo Frankfurt-Faro. Zajímavá je i cena letenky z Berlína do Moskvy. Wizzair tradičně nabízí levné letenky z Prahy do Milana.Levné ubytování najdete, například v portugalském městě Faro, anebo v italském městě Bologna. Levně se dá ubytovat také v ruském Petrohradu.

 • Rezervujte na příští rok: Letenka do Moskvy za 2 510 Kč

  (09.05.2011, ) Říkáte si, že rezervovat si nyní letenky na příští rok je předčasné? Možná ano, ale pokud zaplatíte za zpáteční letenku do Moskvy jen 2 510 Kč, určitě stojí rezervace předem za to. Cena platí za zpáteční letenku z Berlína do Moskvy a je včetně poplatků.

 • Zpáteční letenka do Moskvy jen za 4 145 Kč

  (14.12.2010, ) Zpáteční letenky z Prahy do Moskvy si nyní můžete u jedné z největší evropské aerolinky – Lufthansa, zabookovat jen za 4 145 Kč. Ceny se samozřejmě liší podle vybraných dat, nicméně pokud vyberete první 3 měsíce po vánocích (leden, únor nebo březen) se se pohybuje nejvýše o tisícikorunu výše.

 • Zpáteční letenka do Moskvy za 3 745 Kč

  (20.02.2011, ) Velmi výhodné letenky z Prahy do Moskvy si můžete zarezervovat se společností Aerosvit Airlines. Ta nabízí zpáteční let přes ukrajinský Kyjev za krásnou cenu 3 745 Kč.


Sponzorované odkazy


Letenky do Ruska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
Skyscanner
Vyhledavač levných letenek.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.