Ryanair: Levné letenky do dánského Billundu jen za 1 435 Kč

15. 11. 2010     Letenky levně

Díky nejnovější promoakci Ryanairu se nyní můžete podívat třeba do dánského Billundu, kde svojí hlavní továrnu společnost LEGO. Zpáteční letenka s odletem z Brna vás vyjde jen na 1 435 Kč.

Štítky:
Letenky do Billundu, Letenky do Dánska, Letenky Ryanair, Ryanair

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Levný let do Dánska jen za 1 774 Kč

  (11.04.2011, ) Levný let do Dánského hlavního města Kodaně můžete nyní bookovat za pěknou cenu 1 774 Kč. Cena platí za zpáteční let z pražského letiště Ruzyně na dánské letiště Kodaň (CPH) a tento let je možné najít na červen 2011.

 • Cimber letenky: do Dánska v létě 2011 od 1985 Kč

  (24.09.2010, Akční letenky.cz) Jste trochu smutní, že tohle léto se již nachýlilo ke konci? Nesmutněte a začněte raději plánovat příští letní dovolenou! Cimber letenky vás a vaše blízké mohou přenést do Dánského království od pouhých 1985 Kč za zpáteční cestu včetně daní a poplatků.

 • Akční letenky do Kodaně od 2406 Kč

  (28.05.2010, Akční letenky.cz) Dánská nízkonákladová aerolinka Cimber Sterling (Cimber Air) nabízí akční letenky do Kodaně a Billundu při odletu z Prahy. Zpáteční letenky do Kodaně jsou dostupné již od 2406 Kč včetně tax, Billund vyjde akční nadšence o trochu dráže, cena letenky začíná na 3199 Kč. Uvedené ceny ovšem neobsahují veškeré poplatky.

 • Levné letenky: Sardinie, Londýn, Glasgow

  (25.03.2011, Rádi cestujeme) Levné letenky mohou podstatně snížit náklady na cestování. A protože rádi cestujeme, hledáme levné letenky a i tentokrát jsme levné letenky našli. V článku vypisujeme pouze část z těchto letenek. Více aktuálních letenek hledejte vždy na této adrese.Kam lze tedy levně letět? Určitě se vyplatí odlétat k moři z Bratislavy. Levně lze letět například na Sardinii. Z evropských metropolí můžete levně doletět do Londýna (cca. 800 Kč), do Glasgow (necelých 900 Kč). Na našem webu naleznete také levné ubytování – vyhledali jsme hotely od necelých 100 Kč za osobu/noc.


Sponzorované odkazy


Letenky do Dánska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.