Levné letenky do Dublinu: Z Bratislavy s Ryanairem jen za 777 Kč

05. 12. 2010     Letenky levně

Díky Ryanairu a platební kartě Mastercard Prepaid se nyní můžete levně podívat do irského Dublinu. Zpáteční letenky z Bratislavy pořídíte za 777 Kč. V podstatě jen stačí zavítat na stránky Ryanair.com.

Štítky:
Letenky do Dublinu, Letenky do Irska, Letenky Ryanair, Ryanair

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Dublinu? Vybírejte pohodlně online!
 • Aer Lingus nabízí levné letenky do Dublinu

  (19.01.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Aer Lingus zlevnila vybrané letenky do Dublinu a dalších irských měst. V rámci "January Sale" můžete rezervovat letenky do Dublinu až do 22. ledna a letět je pak možné v období od 27. ledna do 24. března 2010. S aerolinkou Aer Lingus můžete letět například na trase Praha – Dublin.

 • Levné letenky do Dublinu: Z Brna jen za 1 009 Kč!

  (09.11.2010, Letenky levně) Ceny letenek do Irska po odchodu Ryanairu z Prahy vzrostly, přesto se dají sehnat již za cenu kolem tisíce korun. Důkazem je třeba kombinovaný let od společností Wizzair a Ryanair, se kterým se z Brna do Dublinu a zpět dostanete již za 1 009 Kč.

 • Levné letenky do Dublinu za 1 166 Kč

  (30.06.2011, Rádi cestujeme) Nalezli jsme poměrně zajímavou nabídku levných letenek do hlavní irské metropole - Dublinu. Do města skřítků a slavného Temple baru vás dopraví Ryanair za necelých 1 200 korun. Požadovaná částka je podstatně nižší než bývá obvyklé a tak se vyplatí letenku zakoupit.

 • Co nejlevnější letenky do Dublinu

  (22.09.2011, Rádi cestujeme) Vybíráme ty aktuálně nejlevnější letenky z blízkých letišť do Dublinu. Nejnižší cena za zpáteční letenku je 1 225 korun. V ceně jsou taxy (chybí pouze případný poplatek za platbu, který může být nulový) a příruční zavazadlo. Levné letenky vedou z Prahy, Bratislavy, Berlína nebo Katovic. Připisujeme také levné ubytování v tomto irském městě.  


Sponzorované odkazy


Letenky do Irska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.