Levné letenky do Kluži: Z Prahy jen za 775 Kč

17. 12. 2010     Letenky levně

Díky společnosti Wizzair si nyní můžete udělat krátký výlet do Rumunska za přijatelnou cenu – zpáteční letenky z Prahy do Kluži (na některých mapách jako Cluj-Napoca) jen za 775 Kč. Stačí jen zavítat na stránky Wizzair.com.

Štítky:
Letenky do Kluži, Letenky do Rumunska, Letenky Wizz Air, Wizz Air

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Wizzair: Víkend v rumunské Kluži z Prahy jen za 1 259 Kč!

  (17.09.2010, Letenky levně) Díky nízkonákladové společnosti WizzAir se v prosinci můžete vydat třeba na laciný eurovíkend do rumunské Kluže. Za zpáteční přestupní letenku z Prahy přitom zaplatíte pouze 1 259 Kč.

 • Wizzair přesouvá lety z města Kluž do Tirgu Mures

  (15.04.2011, Rádi cestujeme) Wizz Air na včerejší tiskové konferenci oznámil, že sníží počet letů z letiště Kluž-Napoca o 26 % a tyto lety přesune na letiště Tirgu Mures. Toto rozhodnutí je důsledkem přetrvávajícího sporu s vedením letiště v Kluži, které znovuotevřelo diskusi nad již uzavřenými smlouvami a oznámilo zavedení nových dodatečných letištních poplatků. Společnost Wizz Air již dříve jasně deklarovala, že takovéto nové podmínky vyústí ve snížení počtu letů z letiště Kluž a přesunutí této kapacity na letiště Tirgu Mures.

 • Levné letenky: Sardinie, Londýn, Glasgow

  (25.03.2011, Rádi cestujeme) Levné letenky mohou podstatně snížit náklady na cestování. A protože rádi cestujeme, hledáme levné letenky a i tentokrát jsme levné letenky našli. V článku vypisujeme pouze část z těchto letenek. Více aktuálních letenek hledejte vždy na této adrese.Kam lze tedy levně letět? Určitě se vyplatí odlétat k moři z Bratislavy. Levně lze letět například na Sardinii. Z evropských metropolí můžete levně doletět do Londýna (cca. 800 Kč), do Glasgow (necelých 900 Kč). Na našem webu naleznete také levné ubytování – vyhledali jsme hotely od necelých 100 Kč za osobu/noc.

 • Levné letenky: Porto, Paříž, Dublin

  (27.12.2010, Rádi cestujeme) Levné letenky hledejte tradičně do Milána, odlet z Brna. Letět levně je možné z Memmingenu u Mnichova do portugalského Porta, dvě zpáteční letenky stojí 600 korun. Wizzair připravil levné letenky z Prahy - cena za dvě zpáteční letenky začína na cca. tisícikoruně. Z Bratislavy vás Ryanair levně dopraví do Dublinu. Akční letenky nabízí v tento čas i společnost Norwegian.


Sponzorované odkazy


Letenky na Ukrajinu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.