Levné letenky do Hongkongu: Z Prahy již za 11 306 Kč

02. 02. 2011     Letenky levně

Akční nabídku na levné letenky do Hongkongu představila ruská společnost Aeroflot. Zpáteční letenky s odletem z Prahy tak pořídíte již za 11 306 Kč! Tato cena se vztahuje na celé první pololetí, letět tak můžete třeba v termínu od 24. března do 31. března. Letenky si můžete objednat ZDE.

Štítky:
Aeroflot, Letenky Aeroflot, Letenky do Číny, Letenky do Hongkongu

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Letenky z Prahy do Hongkongu za 12 389 korun

  (21.07.2011, Rádi cestujeme) z Praha Ruzyně do Hongkong - odlet 7.12./přílet 14.12. Pelikan (objednat) 12389 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka  

 • Zpáteční letenka Praha – Hong Kong za 12 437 Kč

  (04.11.2010, ) S největší ruskou leteckou společností Aeroflot se můžete v dubnu příštího roku podívat do jednoho z nejznámějších čínských měst – Hongkongu, za akční cenu 509,5 Euro (v přepočtu na koruny 12 437 Kč).

 • Levné letenky: Sardinie, Londýn, Glasgow

  (25.03.2011, Rádi cestujeme) Levné letenky mohou podstatně snížit náklady na cestování. A protože rádi cestujeme, hledáme levné letenky a i tentokrát jsme levné letenky našli. V článku vypisujeme pouze část z těchto letenek. Více aktuálních letenek hledejte vždy na této adrese.Kam lze tedy levně letět? Určitě se vyplatí odlétat k moři z Bratislavy. Levně lze letět například na Sardinii. Z evropských metropolí můžete levně doletět do Londýna (cca. 800 Kč), do Glasgow (necelých 900 Kč). Na našem webu naleznete také levné ubytování – vyhledali jsme hotely od necelých 100 Kč za osobu/noc.

 • Levné letenky: Porto, Paříž, Dublin

  (27.12.2010, Rádi cestujeme) Levné letenky hledejte tradičně do Milána, odlet z Brna. Letět levně je možné z Memmingenu u Mnichova do portugalského Porta, dvě zpáteční letenky stojí 600 korun. Wizzair připravil levné letenky z Prahy - cena za dvě zpáteční letenky začína na cca. tisícikoruně. Z Bratislavy vás Ryanair levně dopraví do Dublinu. Akční letenky nabízí v tento čas i společnost Norwegian.


Sponzorované odkazy


Letenky do Číny

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.