Pozor Ryanair zdražuje!

31. 03. 2011     Akční letenky.cz

Po nedávném navýšení poplatku za platbu kartou (s výjimkou MasterCard Prepaid) ohlásila včera nízkonákladová letecká společnost Ryanair další zdražení. Od 4. dubna bude zaveden poplatek €2 za každou koupenou letenku. Jedná se o reakci, která má zajistit pokrytí případných výdajů vyplývajících z povinnosti odškodnit pasažéry podle nařízení Evropského parlamentu a rady 261/2004.

Štítky:
Ryanair

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Ryanair přidává linky do Řecka

  (06.02.2011, Rádi cestujeme) Plánujete dovolenou v Řecku? Tak možná máme pro vás dobrou zprávu! Ryanair rozšiřuje počet letů do Řecka. A pozor nejen tam, ale také třeba na Kypr, Chorvatska nebo do jižní Itálie. Jak tedy nové trasy vypadají?

 • Slevy na letenky až 50% nabídne aerolinka LOT

  (25.10.2011, Akční letenky.cz) Se zajímavou akcí přichází polská národní aerolinka LOT Polish Airlines, která od zítřka nabídne levné letenky se slevou až 50%.  Ale pozor! Nabídka bude platit pouze do 27. října 2011. Cestovní období stanovil přepravce na 1. listopad – 15. prosinec.

 • KLM: Levné letenky do New Yorku – z Prahy jen za 10 853 Kč

  (09.04.2011, Letenky levně) S báječnou nabídkou levných letenek do New Yorku přišla holandská královská společnost KLM. Zpáteční letenky z Prahy pořídíte již za 10 853 Kč, ale pozor – čas máte jen do pondělí! Za tuto skvělou cenu můžete letět například 25. května směrem tam a 31. května zpět.

 • Letenky last minute: Karibský Fort-de-France z Paříže jen za 10 056 Kč!

  (29.09.2010, Letenky levně) Už vás unavuje mizerné počasí v Česku? Zbalte kufry a vyražte do Karibiku – ale pozor, odlet je již zítra! Pokud máte rádi adrenalin a karibské pláže, neváhejte a bookujte letenky do Fort-de-France na Martiniku! Renomované aerolinky Air France vás tam a zpět dopraví za pouhých 10 056 Kč.


Sponzorované odkazy


Letenky na Slovensko

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.