Ryanair soutěž: aerolinka rozdává auta

27. 04. 2011     Akční letenky.cz

Irská nízkonákladová aerolinka Ryanair včera přišla s kuriózní tiskovou zprávou, ve které objasňuje odměňování výherců v soutěži o nové automobily. Zákazníci letecké společnosti mohou každý měsíc vyhrát jeden automobil v hodnotě 313430 Kč (€13000), stačí jen mít šťastnou ruku a vybrat ten správný stírací los za 48Kč (€2).

Štítky:
Ryanair

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Soutěž o 2 letenky do Švýcarska

  (07.11.2010, ) Tento víkend bude ve znamení cestovatelských soutěží. Včera jste si mohli přečíst tip na soutěž o eurovíkend v Milánu a dnes tu pro Vás máme další tip na soutěž. Tentokrát jí uspořádali rakouské aerolinky Austrian Airlines a švýcarské aerolinky Swiss International Air Lines.

 • Soutěž o eurovíkend v Curychu

  (29.09.2010, ) Švýcarské muzeum Kunsthaus Zürich ve spolupráci s dopravcem Swiss International Air Lines pořádá soutěž o víkendový pobyt ve švýcarském městě Curych. Soutěž je unikátní v tom, že v ceně jsou zahrnuty vstupenky na jedinečnou výstavu Pabla Picassa v curyšském muzeu, která se koná od 15. října 2010 do 30. ledna 2011.

 • Soutěž o 2 letenky do Milána

  (08.11.2010, Akční letenky.cz) Společnost Lufthansa vyhlašuje soutěž o dvě letenky do Milána. Pokud správně zodpovíte celkem tři soutěžní otázky, můžete to být právě vy, komu budou dopřány letenky do Itálie do jedné z nejkrásnějších metropolí. Soutěže se můžete zúčastnit do 20. prosince 2010.

 • Soutěž o eurovíkend v Miláně

  (06.11.2010, ) Italská banka UniCredit Bank ve spolupráci s dopravcem Lufthansa uspořádal listopadovou soutěž o hodnotné ceny. Jak je zmíněno v nadpise článku, hlavní cenou je tentokrát víkend v italském Milánu pro 2 osoby. V ceně jsou zahrnuty zpáteční letenky z Prahy, dvě noci ve čtyřhvězdičkovém hotelu a dokonce i česky mluvící průvodce městem.


Sponzorované odkazy


Letenky do Rumunska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.