Levné letenky do Alicante: Z Brna přímým spojem bez přestupů již za 1 508 Kč

27. 05. 2011     Letenky levně

S nabídkou levných letenek do španělského Alicante přišla irská nízkonákladovka Ryan Air. V případě odletů z Brna pořídíte zpáteční letenky již za 1 508 Kč. A co víc, na výběr máte hned ze dvou termínů: 7. června – 12. června 7. června – 14. června Letenky si můžete objednávat online na adrese Ryanair.com.

Štítky:
Letenky do Alicante, Letenky do Španělska, Letenky Ryanair, Letiště Brno, Ryanair

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • Nově z Prahy do Tirany s Bella Air

  (10.04.2012, Rádi cestujeme) Z Prahy bude nově možné pravidelně létat přímým spojem do albánské Tirany. Aerolinka Belle Air plánuje zahájit pravidelné lety od 22. června 2012. Společnost cestujícím nabídne odlety každé úterý a pátek v 13:05. Od poloviny července pak přidá do letového řádu i neděli. Na lince bude společnost létat Boeingem 737-500  s kapacitou 120 sedaček. Více informací na www.belleair.eu.

 • Levný letecký maraton: Milano, Ibiza, Barcelona, Pisa

  (11.08.2010, Rádi cestujeme) Dnes vám ukážem jednu z dalších možností, jak cestovat za málo peněž, a jak co nejlevněji strávit několik dnů v několika městech. Obvykle, když se plánuje dovolená či eurovíkend, každý si zvolí jeden cíl. Dopraví se na letiště a letí přímým spojem. Pokud je někdo zkušenější cestovatel, nebojí se letět s přestupem. Málokdo ovšem volí "maraton", kdy letíte z jednoho města do druhého. Za týden tak můžete navštívit i několik měst či destinací. V článku najdete aktuální nejlevnější letenky a ubytování.

 • Týden v Miláně – 1 238 Kč

  (22.11.2010, ) Nízkonákladový letecký dopravce EasyJet opět nezklamal a mezi jeho výhodnými akcemi lze nyní najít také zpáteční letenky do Milána. Z pražského letiště Ruzyně Vás jedna zpáteční letenka vyjde na 1 238 Kč. Jedná se samozřejmě o přímý let bez přestupů.

 • Levné letenky: Sardinie, Londýn, Glasgow

  (25.03.2011, Rádi cestujeme) Levné letenky mohou podstatně snížit náklady na cestování. A protože rádi cestujeme, hledáme levné letenky a i tentokrát jsme levné letenky našli. V článku vypisujeme pouze část z těchto letenek. Více aktuálních letenek hledejte vždy na této adrese.Kam lze tedy levně letět? Určitě se vyplatí odlétat k moři z Bratislavy. Levně lze letět například na Sardinii. Z evropských metropolí můžete levně doletět do Londýna (cca. 800 Kč), do Glasgow (necelých 900 Kč). Na našem webu naleznete také levné ubytování – vyhledali jsme hotely od necelých 100 Kč za osobu/noc.


Sponzorované odkazy


Letenky do Malajsie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.