Lufthansa nabízí levné letenky do Jižní Ameriky

30. 05. 2011     Akční letenky.cz

Pokud chcete levně cestovat do vzdálenějších destinací, musíte zpravidla rezervovat letenky nějaký čas dopředu. Německá letecká společnost Lufthansa nabízí svým klientům akční zimní lety do vybraných zemí. Jestliže vás láká Jižní Amerika, je nyní možné rezervovat levné letenky z rakouského letiště Vídeň Schwechat. Na výběr jsou státy jako Kolumbie, Venezuela či Brazílie.

Štítky:
Letenky do Brazílie, Letenky do Kolumbie, Letenky do Venezuely, Letenky Lufthansa, Lufthansa

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Levné letenky do Surinamu: Jižní Amerika jen za 14 446 Kč

  (17.11.2011, Letenky levně) Levné letenky do surinamského Paramariba přináší ve své speciální nabídce společnost Surinam Airways. V případě odletu z Amsterdamu za ně dáte jen 761 dolarů, v přepočtu 14 446 Kč. Za tuto cenu můžete letět třeba 3. června 2012 tam a 21. června 2012 zpět. Letenky v případě zájmu objednávejte na webu Orbitz.com.

 • Levné letenky do Kolumbie: Bogota jen za 12 089 Kč!

  (16.02.2011, Letenky levně) S parádní akční nabídkou na levné letenky do Jižní Ameriky přišla německá společnost Lufthansa. Zpáteční letenky z Frankfurtu do Bogoty v Kolumbii nyní pořídíte již za 12 089 Kč!

 • Akční letenky do jižní Ameriky - Lufthansa

  (30.09.2010, Rádi cestujeme) Poznejte mnoho rozmanitých stránek, které vám Kolumbie nabízí: od džungle po překrásné karibské pláže, od světově nejrozsáhlejších měst po koloniální osady s působivou architekturou. Poznejte latinsko americký bujarý noční život, který vás dokáže zaměstnat i na několik nocí. Navštivte hlavní světovou oblast pro pěstování kávy a ochutnejte pravou kolumbijskou kávu.

 • Zlevněné letenky do Jižní Ameriky: Bogota

  (10.06.2011, Rádi cestujeme) z Frankfurt am Main do Bogota Eldorad - odlet 11.10./přílet 6.11. Pelikan (objednat) - aerolinka Iberia 14492 Kč (pro 1 osobu) Akční letenka  


Sponzorované odkazy


Letenky do Brazílie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.