Akční letenky do přímořských destinací od 1990 Kč

21. 06. 2011     Akční letenky.cz

Plánujete dovolenou u moře a chcete se na místo určení dopravit co nejlevněji? Pak je zde pro vás akce společnosti Student Agency, která nabízí levné letenky ve spolupráci s dceřinnou společností ČSA – Holidays Czech Airlines.

Štítky:
Akční letenky, ČSA, Letenky ČSA, Letenky k moři, Levné letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • K moři z Prahy od 1990 Kč s ČSA!

  (28.06.2011, Letenky levně) Student Agency nabízí charterové letenky HOLIDAYS Czech Airlines z Prahy / Brna / Ostravy do přímořských destinací v Řecku a Španělsku od 1990 Kč do 3990 Kč (zpáteční letenka se všemi poplatky). Nejlevnější tarify jsou většinou na začátku července. Letět můžete do těchto destinací.

 • Smart Wings letenky do Paříže za 1990 Kč

  (27.01.2011, Akční letenky.cz) Česká nízkonákladová společnost Smart Wings se rozhodla potěšit české cestovatele novou akcí na letenky. Od včerejšího večera si tak zájemci mohou zakoupit levné letenky Paříž pro odlety z Prahy a to za pouhých 1990 Kč za zpáteční cestu. V ceně letenky jsou zahrnuté veškeré poplatky včetně platby za vaše zavazadlo.

 • Levné letenky do oblíbených přímořských letovisek

  (18.05.2011, Rádi cestujeme) Dnešní akční letenky jsou plné slunce a tepla. Vyhledali jsme levné letenky do takových letních destinací, jako jsou Trapani na Sicílii, Burgas v Bulharsku anebo na africké pobřeží do Maroka. Včera jsme popsali také aktuální nabídku ubytování a letenek na Sardinii - včera v noci se ještě letenky na Sardinii pohybovali okolo 1 400 Kč za osobu, více informací najdete zde.

 • Zpáteční letenky k moři od 1990 Kč

  (03.08.2011, Akční letenky.cz) Před nedávnem jsme na našem webu informovali o zajímavé akci společnosti Student Agency, která ovšem stále trvá! Pokud vás láká moře a slunné pláže, máte možnost využít letenek nabízených ve spolupráci s dceřinnou společností ČSA – Holidays Czech Airlines.


Sponzorované odkazy