Zpáteční letenky k moři od 1990 Kč

03. 08. 2011     Akční letenky.cz

Před nedávnem jsme na našem webu informovali o zajímavé akci společnosti Student Agency, která ovšem stále trvá! Pokud vás láká moře a slunné pláže, máte možnost využít letenek nabízených ve spolupráci s dceřinnou společností ČSA – Holidays Czech Airlines.

Štítky:
Akční letenky, ČSA, Letenky ČSA, Letenky k moři

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • K moři z Prahy od 1990 Kč s ČSA!

  (28.06.2011, Letenky levně) Student Agency nabízí charterové letenky HOLIDAYS Czech Airlines z Prahy / Brna / Ostravy do přímořských destinací v Řecku a Španělsku od 1990 Kč do 3990 Kč (zpáteční letenka se všemi poplatky). Nejlevnější tarify jsou většinou na začátku července. Letět můžete do těchto destinací.

 • Smart Wings letenky do Paříže za 1990 Kč

  (27.01.2011, Akční letenky.cz) Česká nízkonákladová společnost Smart Wings se rozhodla potěšit české cestovatele novou akcí na letenky. Od včerejšího večera si tak zájemci mohou zakoupit levné letenky Paříž pro odlety z Prahy a to za pouhých 1990 Kč za zpáteční cestu. V ceně letenky jsou zahrnuté veškeré poplatky včetně platby za vaše zavazadlo.

 • Kam na víkend k moři: Sardinie, Malorka, Alicante

  (07.02.2011, Rádi cestujeme) Už vás zima nebaví? Chcete se na pár dnů ohřát někde u moře? Kam ideálně letecky na víkend k moři? Levné letenky k moři hledejte především na trasách z Bratislavy, Wroclavy nebo Krakova. S případným přestupem lze využít odlet z Brna. V článku najdete aktuální výběr levných letenek na Malorku, Sardinii nebo do Španělska.

 • Na dovolenou k moři, letecky a levně

  (01.01.2012, Rádi cestujeme) Pokud se chystáte v roce 2012 na dovolenou k moři, máme pro vás pár tipů. Vyhledali jsme aktuálně nejlevnější letenky k moři. Věříme, že v průběhu roku se objeví i nižší ceny. O těch vás budeme informovat v sekci akčních letenek. Náklady na dovolenou netvoří pouze letenky, ale také ubytování. A tak přikládáme i výhodné nabídky různých hotelů, penzionů apod.


Sponzorované odkazy