Letenky do Paříže – s kým a za kolik?

04. 08. 2011     ALetenky.cz

Eiffelova věž, Montmartre nebo Notre Dame. Ve spojení s těmito slovy se každému jistě hned vybaví, o kterém městě dnes bude řeč. Toto je další ze seriálu článků, ve kterých vám radíme, jak koupit ty nejlevnější letenky do vybraných měst.

Štítky:
Letenky do Francie, Letenky do Paříže

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Paříže? Vybírejte pohodlně online!
 • Letenky do Říma – s kým a za kolik?

  (18.08.2011, ALetenky.cz) Koloseum, Forum Romanum, Pantheon nebo Fontána di Trevi. Vydejte se s námi dnes do Věčného města, jak bývá Řím často nazýván. Odkud a za kolik můžete letět? Cenové srovnání letenek v článku.

 • Zbankrotovanou Mexicanu kupují domácí investoři

  (25.08.2010, Akční letenky.cz) Skupina investorů z Mexika zakoupila 95% podíl letecké společnosti Nuevo Grupo Aeronautico, jež vlastní společnosti Mexicana de Aviacion a společnosti Mexicana Click a Mexicana Link. Právě Mexicana de Aviacion ohlásila k počátku srpna 2010 svůj bankrot. Skupina investorů prozatím neuvedla, kolik za svůj podíl ve společnosti zaplatili, ani kolik jsou ochotni dále do společnosti investovat.

 • Letenky do Milána – s kým a za kolik?

  (07.10.2011, ALetenky.cz) V dalším díle našeho pravidelného seriálu zamíříme do druhého největšího italského města. Milán vyniká řadou světoznámých historických budov, ale je také jedním z hlavních měst módy a sídlem fotbalového klubu AC Milán.

 • Letenky do Barcelony – s kým a za kolik?

  (21.06.2011, ALetenky.cz) Barcelona je vyhledávaným cílem nejen českých turistů. Poradíme vám, jak se co nejlevněji dopravit do města, jenž proslavila Gaudího architektura a nejlepší fotbalové mužstvo světa FC Barcelona.


Sponzorované odkazy