Dovolená v Bulharsku? Máme ubytování od 94 korun

07. 02. 2012     Rádi cestujeme

Máme pro vás tip na ubytování v Bulharsku, konkrétně v největším bulharském letovisku "Sluneční pobřeží". Letovisko je nedaleko Nesebaru. Sluneční pobřeží omývá Černé moře. Dopravit se do této oblasti můžete letecky z Prahy se společnosti Wizz Air či SmartWings. Tyto společnosti létají do Burgasu. Z Burgasu poté můžete pokračovat autobusem, který jezdí v pravidelných a častých intervalech. Jednou z možností je využít služeb tohoto webu.

Štítky:
Lety do Bulharska, Lety do Burgasu, Smart Wings, Wizz Air

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Dovolená na Kanárských ostrovech od 4 998 korun

  (23.05.2012, Rádi cestujeme) Dnes jsme vyhledali levné letenky a ubytování na Kanárské ostrovy - ostrov Fuerteventura. Za tyto položky zaplatí dvě osoby 9 996 korun. Přitom na Kanárských ostrovech strávíte 14 nocí! Zpáteční letenka stojí necelých 1 200 korun.

 • Dovolená na Kanárských ostrovech: dvě osoby za 11 199 korun

  (26.09.2011, Rádi cestujeme) Vypisujeme aktuální levné letenky na Kanárské ostrovy a připisujeme také aktuální levné ubytování na ostrově Gran Canaria. Celkové náklady na dopravu (s příručním zavazadlem) a pobyt pro dvě osoby jsou 11 199 korun, tři osoby zaplatí necelých 14 tisíc korun, pětičlenná skupina zaplatí 22 683 korun.  

 • Letní dovolená: hledáme levné ubytování na cestách!

  (20.06.2012, Akční letenky.cz) Máte již zajištěny letenky nebo naplánovaný výlet a hledáte levné ubytování? V dnešní době to není velký problém, ani když zrovna nemáte přatele po celém světě. Existuje totiž celá řada možností jak najít dočasnou střechu nad hlavou, mezi něž určitě patří ubytovací servery. Asi nejznámější webové stránky se zaměřením na levné ubytování jsou booking.com. V [...]

 • Jezdíte na letiště Praha Ruzyně vlakem? Máme pro vás tip, jak ušetřit stovky korun!

  (13.07.2011, Letenky levně) Pokud nejste z Prahy a k cestě na ruzyňské letiště využíváte vlak, máme pro vás skvělý tip, jak ušetřit až několik set korun. Při nákupu jízdenky požadujte jízdenku VLAK+ Letiště Praha - jedná se o zpáteční jízdenku, v jejíž ceně je zahrnuta cesta autobusem AE z pražského Hlavního nádraží na Ruzyni.


Sponzorované odkazy


Letenky do Bulharska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.