Ryanair: levné letenky do Anglie a Itálie od 369 Kč

15. 11. 2012     Akční letenky.cz

Jedny z nejlevnějších letenek především po Evropě můžete rezervovat u irské nízkonákladové aerolinky Ryanair, která ve své pravidelné akci právě nabízí jednosměrné lety od 369 Kč. Mimo jiné létá přepravce z Brna a Bratislavy, pro své cesty však můžete zvolit také odlety z Budapešti či polských letišť.

Štítky:
Letenky do Londýna, Letenky do Velké Británie, Letenky Ryanair, Ryanair

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Letecky levně do Itálie

  (20.01.2012, Rádi cestujeme) Rádi byste někam za teplejším počasím? Máme pro vás levné letenky do Itálie. S odletem z Prahy či Bratislavy. Levně doletíte do Benátek, Milána a s přestupem v Bergamu také např. na Sicílii do Palerma nebo Sardinii. Cena letenek začíná na zhruba tisícovce.

 • Air One: levné letenky do Itálie od 785 Kč

  (12.12.2012, Akční letenky.cz) Další možností, jak sehnat vcelku výhodné letenky například do Itálie, je letecká společnost Air One, která létá z Prahy do Milána, Pisy a Benátek a nejnižší ceny jednosměrných letů se v současné době pohybují okolo 785 Kč.

 • Levné letenky z Prahy do Itálie od 1058 Kč!

  (02.05.2013, Akční letenky.cz) Letenky do Itálie za zajímavé ceny mohou cestovatelé sehnat kupříkladu na webu letecké společnosti Wizz Air, která sem létá také v letiště v Praze. Mimo jiné létá společnost do dvou destinací také z Brna (Eindhoven a Londýn).

 • Levné letenky do Itálie – z Prahy od 1762,- Kč

  (20.02.2012, Letenky levně) Italské aerolinky Alitalia přišly s akční nabídkou v rámci veletrhu Holiday World 2012 s akčními cenami letenek do Itálie, konkrétně do Benátek, Milána a Pisy. Cena začínají takto: Praha – Miláno: od 1801 Kč (zpáteční let vč. tax) Praha – Benátky: od 1762 Kč (zpáteční let vč. tax) Praha – Pisa: 1812 Kč (zpáteční let vč. tax


Sponzorované odkazy