Nové vyhledávání: nejlevnější letenky objevíte snadno a rychle!

30. 01. 2013     ALetenky.cz

Svých uživatelů si vážíme, a také proto jsme vyslyšeli jedno z vašich přání a potřeb! Posledních pár dnů jste si na webu Aletenky.cz mohli všimnout užitečné novinky, díky které si snadno uděláte představu o tom, v jakých cenových relacích se aktuálně pohybují letenky na vámi zvolené lince.

Štítky:
Nejlevnější letenky

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Vyzkoušejte nové vyhledávání a objevte nejlevnější letenky!

  (28.11.2012, ALetenky.cz) Patříte-li mezi náruživé cestovatele, máme pro vás skvělou zprávu. Upravili jsme pro vás rozhraní pro vyhledávání leteckých spojení a „ty pravé“ letenky teď najdete ještě snadněji.

 • Vyhledejte “ty pravé letenky” snadno a rychle!

  (28.11.2012, Akční letenky.cz) Otravuje vás složité a zdlouhavé pátrání po ideální letence, díky které se vydáte do vaší vytoužené destinace? Pak by vám čas i námahu mohlo ušetřit nové vyhledávání na webu Aletenky.cz! Rozhraní pro vyhledávání letů bylo kompletně upraveno a ve výsledcích se nyní zobrazuje přehled letů seřazených podle kvality.

 • Levné letenky KAMKOLIV snadno a rychle!

  (21.02.2013, Akční letenky.cz) Pátráte po těch nejlevnějších letenkách po celém světě a chcete mít jejich ucelený přehled na jednom místě? V tomto případě vám může posloužit web Aletenky.cz, který se neustále vyvíjí a nabízí nejen efektivní vyhledávání letenek, ale také dalších služeb. Horkou novinkou je nyní funkce „Kamkoliv“, která umožňuje vyhledání těch nejvýhodnějších letů z jakéholiv letiště.

 • Nové linky do Edinburghu a Vídně od 819 Kč!

  (15.10.2012, Akční letenky.cz) Minulý týden bylo ohlášeno zahájení provozu hned na dvou nových linkách z České republiky, které budou zajišťovat aerolinky easyJet a Danube Wings. Nejlevnější jednosměrné letenky do Edinburghu vychází na 819 Kč (easyJet) a do Vídně na 1225 Kč (Danube). První letadla na nové trase Praha – Edinburgh (EDI) vyletí 21. března 2013.


Sponzorované odkazy


Letenky do Jihoafrické republiky (JAR)

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.