Levné letenky KAMKOLIV snadno a rychle!

21. 02. 2013     Akční letenky.cz

Pátráte po těch nejlevnějších letenkách po celém světě a chcete mít jejich ucelený přehled na jednom místě? V tomto případě vám může posloužit web Aletenky.cz, který se neustále vyvíjí a nabízí nejen efektivní vyhledávání letenek, ale také dalších služeb. Horkou novinkou je nyní funkce „Kamkoliv“, která umožňuje vyhledání těch nejvýhodnějších letů z jakéholiv letiště.

Štítky:
Levné letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Vyhledejte “ty pravé letenky” snadno a rychle!

  (28.11.2012, Akční letenky.cz) Otravuje vás složité a zdlouhavé pátrání po ideální letence, díky které se vydáte do vaší vytoužené destinace? Pak by vám čas i námahu mohlo ušetřit nové vyhledávání na webu Aletenky.cz! Rozhraní pro vyhledávání letů bylo kompletně upraveno a ve výsledcích se nyní zobrazuje přehled letů seřazených podle kvality.

 • Nové vyhledávání: nejlevnější letenky objevíte snadno a rychle!

  (30.01.2013, ALetenky.cz) Svých uživatelů si vážíme, a také proto jsme vyslyšeli jedno z vašich přání a potřeb! Posledních pár dnů jste si na webu Aletenky.cz mohli všimnout užitečné novinky, díky které si snadno uděláte představu o tom, v jakých cenových relacích se aktuálně pohybují letenky na vámi zvolené lince.

 • Leťte levně na olympiádu! Zpáteční letenky z Prahy do Londýna od 3.330 Kč.

  (11.04.2012, Letenky levně) Letní olympijské hry se uskuteční v Londýně od 26. července do 12. srpna. Pro našince je to nejspíše nadlouho poslední šance, jak se podívat na vrcholný sportovní svátek levně a rychle. Lety do Londýna trvají dvě hodiny a jsou stále dostupná v příznivých cenových relací.

 • Výhodné ceny letenek s ČSA

  (06.02.2014, Letenky levně) Do 16. 2. 2014 můžete pořídit za dobrou cenu letenky s ČSA do různých destinací po celém světě s odletem z Prahy a z Ostravy. Akce platí na cesty od 1. 3. 2014 do 15. 6.  2014. S nákupem příliš neváhejte, volné termíny se rychle plní.


Sponzorované odkazy


Letenky do Kolumbie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.