Wizz Air: levné letenky do Říma a zpět od 754 Kč!

28. 02. 2013     Akční letenky.cz

Jestliže plánujete v nadcházejících měsících návštěvu Itálie a pátráte po levných letenkách, mohla by vás zaujmout nabídka nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Ta totiž nabízí jednosměrné letenky do Říma a Bari od 377 Kč resp. 647 Kč. S nižší cenou můžete počítat v případě, že ste již členem Wizz Discount Clubu (WDC)!

Štítky:
Letenky do Bari, Letenky do Itálie, Letenky do Říma, Letenky Wizz Air, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Říma? Vybírejte pohodlně online!
 • Wizz Air: levné letenky z Brna a Prahy od 474 Kč!

  (19.03.2013, Akční letenky.cz) Hledáte levné letenky z letišť v České republice a ještě nevíte kam přesně byste chtěli letět? Což takhle zvolit destinace jako Eindhoven, Řím a Benátky, kam létá z Prahy nebo Brna nízkonákladová letecká společnost Wizz Air. Nejlevnější palubní lísky jsou k mání od 377 Kč resp. 237 Kč (platí pro členy Wizz Discount Clubu (WDC))!

 • Wizz Air: levné letenky z Brna a Prahy od 229 Kč!

  (27.05.2013, Akční letenky.cz) Na řadu levných letů z Prahy a Brna do několika destinací můžete narazit například na webu nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Pokud se navíc stanete členem Wizz Discount Clubu (WDC), můžete na každé jednosměrné letence ušetřit až 270 Kč a dosáhnout tak klidně na cenu 229 Kč.

 • Wizz Air: letenky do Londýna, Bari či Neapole od 884 Kč!

  (02.04.2013, Akční letenky.cz) Hledáte-li levné letenky z České republiky do evropských destinací, můžete se obrátit na nízkonákladovou leteckou společnost Wizz Air, která nabízí letenky z Prahy i Brna. Což tedy zvolit destinace jako Londýn, Bari nebo Neapol a letět již od 237 Kč (platí pro členy Wizz Discount Clubu (WDC))!

 • S Wizz Air nově do Istanbulu

  (06.06.2013, Rádi cestujeme) Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air dnes oznámil, že zavádí novou pravidelnou linku z Budapeště do Istanbulu. Wizz Air tak rozšiřuje své aktivity o další zajímavou destinaci. Již dříve Wizz Air uvedl nové linky do Tel Avivu, Dubaje či Baku. Mimochodem, destinace, kde doteď neoperuje jeho velký rival Ryanair. Podobně jako Ryanair, ani Wizz Air ale nezavádí nové linky z Prahy a tak ani let do Istanbulu se bez dodatečné dopravy do Budapeště neobejde.


Sponzorované odkazy


Letenky do Estonska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.