Air Berlin

Online rezervace letenek:

Levné letenky do Athén za 2790 Kč

28. 04. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letenky na červen a červenec z Vídně do Athén jsou právě v prodeji na webu Pelikána. Za zpáteční letenku zaplatíte 2 790Kč! V ceně je zahrnuta přeprava jednoho 23 kg odbaveného zavazadla na osobu. Let z Vídně do Athén trvá něco málo přes 2 hodiny a poletíte se společností Air Berlin.

Zaleťte si do Švédska za 2.264 Kč !

28. 11. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Což takhle udělat si na přelomu února a března příštího roku výlet za krásami zasněžené Skandinávie? A navíc za velmi přijatelnou cenu? Letecká společnost Air Berlin momentálně nabízí velice příznivé ceny zpátečních letenek na trase Vídeň – Stockholm.

Zpáteční letenky z letiště Vídeň od 2545 Kč!

22. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na palubní lístky za zajímavé ceny mohou občas natrefit zákazníci němecné letecké společnosti Air Berlin, která létá do mnoha destinací po celém světě. Z letišť nacházejících se v blízkosti našich hranic mohou klienti zvolit například lety z letiště ve Vídni.

Švýcarsko z Prahy a Vídně od 2176 Kč!

30. 05. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud se v budoucnu chystáte navštívit krásné Švýcarsko, vyplatí se využít služeb leteckých společnosti Air Berlin nebo Swiss, které nabízí lety z letiště v Praze a Vídni. V rezervačním systému nyní mohou klienti objevit zpáteční letenky od 2176 Kč včetně poplatků.

Letenky na Curacao za 10.860 Kč

19. 05. 2013     AkčníLetenka.cz     Trvalý odkaz

Akční letenky na karibský ostrov Curacao s odletem z Düsseldorfu jsou dostupné za 10.860 Kč.

Air Berlin a Vueling: akční letenky do Barcelony od 2590 Kč!

11. 04. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Právě nyní je vhodná doba pro rezervaci letenek do katalánské metropole u leteckých společností Air Berlin či Vueling, které  létají výhodně z Vídně resp. z Prahy. Nejlevnější zpáteční lety jsou k dispozici v řadě termínů od 2590 Kč včetně poplatků. U německého přepravce mohou klienti rezervovat levné palubní lístky především na měsíce květen a červen.

Air Berlin: letenky z Vídně do Říma, Curychu a Nice

18. 03. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pro cesty do Francie, Itálie či Švýcarska můžete mimo jiné využít němecné letecké společnosti Air Berlin, která často nabízí levné letenky za poměrně atraktivní ceny. Z letišť nacházejících se v blízkosti našich hranic mohou klienti zvolit lety z letiště ve Vídni.

Výhodné ceny do celé Evropy s Air Berlin

06. 03. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Letecká společnost Air Berlin nyní nabízí velmi výhodné letenky do mnoha destinací s odletem z Vídně, Budapešti nebo Krakova: od 78,- EUR: Varšava od 88,- EUR: Berlín, Dusseldorf, Oslo, Kodaň, Londýn od 98,- EUR: Curych, Vídeň, Frankfurt, Sylt od 138,- EUR: Split, Thessaloniki od 198,- EUR: Ibiza, řecké ostrovy, Tunis od 258,- EUR.

Air Berlin nabízí nejlevnější letenky v tarifu JustFly

03. 01. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letenky za poměrně atraktivní ceny můžete pravidelně nacházet na webových stránkách němecné letecké společnosti Air Berlin. Výhodně například vychází cesty z letiště ve Vídni a termínů bývá obvykle dostatek. Právě teď jsou k dispozici třeba zajímavé lety na trase Vídeň – Curych (ZRH) od 1925 Kč včetně poplatků.

Levné letenky aerolinky Air Berlin v tarifu JustFly

13. 11. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na webu nízkonákladové letecké společnosti Air Berlin můžete kromě občasných akcí objevit také pravidelný přehled letenek do vybraných destinací za zajímavé ceny. To platí především pro případy, kdy můžete cestovat “na lehko” a rezervovat tak místo v tarifní třídě JustFly.

1 2 3 4 5


Téma: Air Berlin

Aktuálně zde naleznete 43 článků na téma Air Berlin.

Sponzorované odkazy


Letenky do Tuniska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.