Austrian Airlines

Online rezervace letenek:

Z Košic do Los Angeles a San Francisca za 9 120 Kč

23. 07. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Objevte krásy amerických měst LA a San Francisco s aerolinkami Austrian Airlines a Air Canada. Zpáteční letenky do těchto dvou kalifornských měst můžete rezervovat na slovenském Pelikánovi za 344 Euro a cena zahrnuje přepravu příručního plus odbaveného zavazadla.

Los Angeles z Košic za 9 966 Kč

07. 06. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vydejte se v říjnu nebo listopadu na západ americké metropole Los Angeles z nedalekých Košic. Zpáteční letenky s dopravcem Air Canada a Austrian Airlines obsahují převoz příručního a odbaveného zavazadla.

Vídeň – Tenerife za 2 133 Kč

30. 05. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letecká společnost Austrian Airlines nabízí levné červnové last moment letenky na Kanárské ostrovy. Přímé lety z vídeňského letiště Schwechat do Tenerife stojí pouhých 2 133 Kč. Zpáteční lety obsahují převoz zavazadel a občerstvení.

Letenky z Košic do Los Angeles za 11 515 Kč

06. 05. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Společnosti Austrian Airlines a Air Canada nabízí v zářijových termínech zpáteční letenky na trase Košice – Los Angeles. Let je plánován s dvěma přestupy ve Vídni a Torontu na cestě tam.  Na zpáteční cestě přestoupíte ve Washingtonu a Vídni. V ceně je zahrnuta přeprava příručního a odbaveného zavazadla. 

Letenky z Košic do Los Angeles za 11 515 Kč

06. 05. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Společnosti Austrian Airlines a Air Canada nabízí v zářiových termínech zpáteční letenky na trase Košice – Los Angeles. Let je plánován s dvěma přestupy ve Vídni a Torontu na cestě tam.  Na zpáteční cestě přestoupíte ve Washingtonu a Vídni. V ceně je zahrnuta přeprava příručního a odbaveného zavazadla. 

Na ostrov Phuket za 13 549 Kč

08. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Poleťte s Austrian Airlines a Thai Airways do oblíbené exotické destinace v Thajsku. Na období dubna až června 2016 můžete rezervovat zpáteční letenky u prodejce Královna.

Praha - Phuket za 13 289 Kč

04. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Rezervujte si už dnes letenky na červencovou dovolenou na největším a nejnavštěvovanějším thajském ostrově Phuket. Do jihovýchodní Asie poletíte s dopravci Austrian Airlines a Bangkok Airlines.

Lufthansa Group v roce 2012 přepravila přes 103 milionů cestujících

11. 01. 2013     Aerolinie.info     Trvalý odkaz

Lufthansa Group, pod kterou spadají letecké společnosti Lufthansa, Germanwings, SWISS a Austrian Airlines, ohlásila výsledky přepravy za rok 2012. I přes 1,6% pokles počtu letů aerolinky skupiny přepravily o 2,4 % více cestujících než v předchozím roce.

Nejtiššími dopravci na pražském letišti jsou HOLIDAYS Czech Airlines a Austrian Airlines

28. 11. 2012     Aerolinie.info     Trvalý odkaz

Ocenění Nejtišší dopravce pro rok 2012 získala v kategorii proudových letadel společnost HOLIDAYS Czech Airlines. Mezi vrtulovými letadly se podařilo obhájit titul z roku 2008 aerolinkám Austrian Airlines.

Transavia a Austrian akční letenky od 2000 Kč

03. 09. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Na webu leteckých společností Transavia a Austrian Airlines jsou často k dispozici poměrně zajímavé letenky do vybraných destinací. Zpáteční palubní lístky je možné pořídit od 2000 Kč a letět můžete z Prahy nebo z Vídně. V rezervačním systému holandské aerolinky se zorientujete celkem jednoduše a zjistíte, že je výběr destinací omezen pouze na Rotterdam.

1 2


Téma: Austrian Airlines

Aktuálně zde naleznete 17 článků na téma Austrian Airlines.

Sponzorované odkazy


Letenky do Tuniska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.