Ceny letenek

Online rezervace letenek:

Makedonie – zpáteční letenky Praha-Skopje za 2.322 Kč

11. 08. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Za přírodními krásami, balkánskou kuchyní i památkami z dob Byzantské říše můžete vyrazit do makedonského hlavního města Skopje. Po měsíci, kdy jsme pro vás lety na trase Praha-Skopje inzerovali naposled, ceny letenek ještě o něco poklesly.

Patří letenky z letiště Praha k těm nejdražším?

27. 02. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Chcete-li vědět, ze kterých letišť můžete letět nejlevněji, mohl by vás zajímat nejnovější průzkum na webu Aletenky.cz. Porovnáváno zde bylo celkem 30 evropských letišť, u kterých byly prověřeny průměrné ceny letenek, parkování a dopravy do centra nejbližší metropole. Možná někoho překvapí, že letenky z Prahy patří podle průzkumu mezi jedny z nejdražších v Evropě.

Super akce: letenky na Maledivy za 9 365 Kč

31. 01. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vyníkající ceny letenek si pro nás připravila aerolinka Emirates. Za zpáteční letenku na Maledivy si účtuje necelých 10 000 korun. Oproti běžné nabídce je částka o desítky procent nižší. Termínů je k dispozici několik. Další levná letenka směřuje do Japonska, hlavního města Tokia. Ceny letenek jsou včetně tax.  

Paradoxy v cenách letenek

05. 07. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Na webu radicestujeme se poměrně často dočtete o cenách letenek. Většinou se jedná o akční ceny, nebo zlevněné letenky. Pokud jste zvyklí si hledat letenky pravidelně, možná jste si už všimli jistých paradoxů v cenách letenek. Co vůbec ovlivní konečnou cenu letenky? Jak takový „paradox“ vypadá? Posuďte sami:

Letecky do Londýna a zpět za 569 korun!

14. 12. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Akční ceny letenek nás tentokrát zavedou do britské metropole - do Londýna. Vyhledali jsme nejlevnější letenky z Česka do tohoto města. Cena za zpáteční letenku startuje na 569 korunách. Pokud vyrazíte ze Slovenska (Bratislavy) je cena také příjemná - 30 €, tedy přibližně 780 korun.

Letenky do Japonska, Číny či Indie? Nyní v akci!

08. 04. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost Finnair nabízí letenky do destinací v Japonsku, Číně a Indii v akci. Z Prahy je možné letět s přestupěm v Helsinkách do destinací jako například Bangkok, Peking či Osaka. Ceny letenek se pohybují od 13600 Kč za zpáteční letenky včetně daně a poplatků.

Letenky do Itálie v červenci s aerolinkou Wind Jet

06. 04. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Italská nízkonákladová létecká společnost Wind Jet nabízí celkem tři letecká spojení z letiště Praha Ruzyně. Přímo je s ní možné letět do Katánie a Boloně Forli, přestupně přes letiště FRL i do sicilského Palerma. Pokud se i vy chystáte během léta do Itálie, můžete vzít v potaz nabídku právě této aerolinky.

Honolulu (Havaj) za 12600 Kč

03. 04. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pro pokročilejší cestovatele je tu nabídka italské letecké společnosti Alitalia do Honolulu (Havaj) za bezkonkurenčních 12600 Kč (což je cca polovic běžné ceny letenek na Havaj). Odlet je z letiště Londýn Heathrow, přestupy v Římě a volitelně v Atlantě / Chicago.

EasyJet: Zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu jen za 1 568 Kč

02. 04. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nízkonákladová společnost EasyJet nedávno vstoupila na novou linku do Amsterdamu a pomohla tak snížit ceny letenek do této destinace. Zpáteční letenky z Prahy na letoštní prázdniny tak pořídite již za 1 568 Kč. Volných termínů na měsíce červenec až září je přitom více než dost. Letět tak můžete například 8. července tam a 13. července zpátky.

Levné letenky do Paříže: Praha – Charles de Gaulle na léto jen za 1 605 Kč

21. 03. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nízkonákladová společnost EasyJet nedávno otevřela novou linku z Prahy na letiště Paříž – Charles de Gaulle a ceny letenek rázem spadly. Na letoštní prázdniny tak zpáteční letenky pro jednu osobu pořídíte již za bezkonkurenčních 1 605 Kč.

1 2 3


Téma: Ceny letenek

Aktuálně zde naleznete 22 článků na téma Ceny letenek.

Sponzorované odkazy