Danube Wings

Online rezervace letenek:

S aerolinkou Danube Wings do Chorvatska od 1185 Kč

02. 05. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Slovenská letecká společnost Danube Wings nabízí svým zákazníkům levné letenky do vybraných chorvatských měst, které se stanou dostupnými od 18. června 2011.  V letní sezoně tedy budou provozovány linky do Rijeky, Splitu a Zadaru, které pravděpodobně ocení především příznivci plážových dovolených, ale také obdivovatelé kultury a památek.

Danube Wings: pravidelné lety – Chorvatsko od 1178 Kč

07. 02. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Regionální aerolinka Slovenska – Danube Wings představuje pravidelné linky do Chorvatska pro letní sezónu 2011. Letenky do Zadaru, Splitu a do Rijeky ocení zejména slovenští cestující pro lety z Letiště Bratislava (BTS) a čeští cestující žijící blízko slovenských hranic. Přehled letenek do Chorvatska včetně cen (minimální dostupné ceny) za jeden let znázorňuje následující tabulka.

Danube Wings letenky: za €17 pro studenty

15. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Studenti do 26 roků (s platným ISICem) si mohou ode dneška zakoupit Danube Wings letenky za €17. Tyto akční letenky se týkají výhradně dne 17. listopadu 2010 a to na následujících trasách: Bratislava – Košice, středa 17.11. odlet 19:15, Košice – Bratislava, středa 17.11. odlet 20:45.

Danube Wings: letenky pro studenty se slevou 33 %

04. 11. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Slovenská aerolinka Danube Wings dnes zveřejnila na Facebooku svoji novou akci na letenky. Nabízí 33 % slevu na všechny své lety. Nabídka má ovšem jeden háček – týká se pouze studentů. Pokud chcete slevu 33 % na své letenky uplatnit, je zapotřebí být studentem do 26 let věku a zároveň být držitelem platného ISIC průkazu.

Danube Wings – novinky & letový řád

12. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Aerolinka Danube Wings letos v červnu a červenci přepravila na svých pravidelných a charterových linkách celkem 6286 slovenských a 5470 italských pasažérů k moři, celkem hovoříme o téměř 12000 cestujících. Konkrétně  se jedná o linky do Splitu, Zadaru, Rijeky a Katánie. Mezi chartrové lety patřily linky do Lamezie a Burgasu.

Danube Wings realizuje meziroční růst

07. 07. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Slovenský přepravce Danube Wings zaznamenává meziroční nárůst cestujících zejména na lince Bratislava - Košice. V prvním pololetí 2010 přepravila aerolinka více než 48 000 cestujících. Jen na lince Bratislava - Košice - Bratislava došlo při meziročním srovnání k nárůstu asi o 600 pasažérů.

Letiště Bratislava otevřelo nový terminál

10. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letiště Bratislava (BTS) včera slavnostně představilo nový terminál. Jako první jej vyzkouší cestující se společností Danube Wings. Nová moderní budova terminálu je se starým nesrovnatelná. Podle serveru aero.sme.sk však zatím nejsou nabízeny dostatečné doplňkové služby. První lety budou z nového terminálu operovány do Košic a Bazileje. Do budoucna by jich ale mělo přibýt hodně.

Poleťme s Danube Wings do Chorvatska od 2883 Kč

07. 05. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Charterová letecká společnost Danube Wings nabízí akční letenky do chorvatských destinací Split, Zadar či Rijeka. Pro ty z vás, kteří to mají "co by kamenem dohodil" do Bratislavy či Košic, mohou využít této akční nabídky při plánování své letní dovolené u moře.

Danube Wings zlevňuje letenky k moři

15. 04. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Slovenská letecká společnost Danube Wings nabízí svým zákazníkům letenky za akční ceny. Pro všechny, kdo si budou rezervovat letenky do vybraných destinací do konce dubna, nabízí aerolinka letenky od €55 včetně poplatků a přepravy zavazadel. Během letní sezóny bude Danube Wings zajišťovat 7 linek, které teď nabízí ve slevě.

Danube Wings nabízí letní lety za zaváděcí ceny

08. 03. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Slovenská letecká společnost Danube Wings nabízí nové letní lety a s nimi i zaváděcí ceny. Během letní sezóny přidává Danube Wings lety například do Chorvatska či Itálie.

1 2


Téma: Danube Wings

Aktuálně zde naleznete 15 článků na téma Danube Wings.

Sponzorované odkazy


Letenky do Irska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.