Doprava na letiště

Online rezervace letenek:

Z Letiště Praha zdarma? Ano, jde to!

25. 07. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud při cestě na Letiště Praha využíváte vlakových spojení, mohla by se vám hodit následující akce Českých drah. Společnost svým zákazníkům už nějakou dobu nabízí výhodné jízdenky Vlak+ Letiště Praha, které jejich majitelům zajišťují pohodlný odvoz až na letiště a navíc po návratu ze zahraničí i zpět domů!

Jezdíte na letiště Praha Ruzyně vlakem? Máme pro vás tip, jak ušetřit stovky korun!

13. 07. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud nejste z Prahy a k cestě na ruzyňské letiště využíváte vlak, máme pro vás skvělý tip, jak ušetřit až několik set korun. Při nákupu jízdenky požadujte jízdenku VLAK+ Letiště Praha - jedná se o zpáteční jízdenku, v jejíž ceně je zahrnuta cesta autobusem AE z pražského Hlavního nádraží na Ruzyni.

Doprava na letiště v Německu: Jak to zařídit co nejlevněji?

29. 05. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Při shánění levných letenek velmi často narazíte na situaci, kdy naleznete řádově o několik tisíc levnější letenku, avšak s odletem z některého německého letiště. Stejně tak se stává, že spoje do některých destinací od nás z Česka vůbec nelétají, a je potřeba hledat právě v Německu.

Plánovaná linka Airtrack z Heathrow zrušena

12. 04. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Plánované železniční spojení hlavního londýnského letiště Heathrow s jihozápadním Londýnem bylo zrušeno. Důvodem jsou peníze. BAA není schopná, nebo nechce, financovat tak nákladný projekt bez státní či jiné dotace. Propojení letiště se stanicemi Reading, Guildford a London Waterloo mělo údajně stát až 2 mld. korun.

easyBus.co.uk: Levný transfer z letiště Londýn Gatwick, Luton a Stansted do centra již za 55 Kč!

05. 03. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud jste si zakoupili levné letenky do Londýna s některou z nízkonákladových společností, tak se nyní nejspíše poohlížíte po levném způsobu dopravy z letiště do centra města. Pokud jste přistáli na letišti Stansted, Gatwick či Luton, máme pro vás tip, jak ušetřit až desítky liber.

Vlakem na Letiště Praha? Nyní tam i zpět za cenu jednosměrné jízdenky.

15. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Chystáte se letět z Letiště Praha, ale nevíte co s autem? Co tentokrát zkusit dopravu vlakem? České dráhy nabízí až do 30. září 2010 ojedinělou nabídku Vlak plus letiště, díky které se za cenu jednosměrné jízdenky dostanete z i na letiště.

Doprava na letiště v Rakousku: Jak se do Vídně dostat nejlevněji?

11. 05. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Mnoho leteckých společností nabízí výhodné nabídky do celého světa, ale s odletem z letiště ve Vídni. Jiné společnosti zase létají do destinací, které jsou z České republiky nedostupné. Jenže jak se do Vídně dostat nejrychleji, nejpohodlněji a jak nejlevněji?

Lístek na letiště Ruzyně bude stát 120 korun

12. 02. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Za expres na pražské ruzyňské letiště by cestující měli zaplatit podle současných cen 120 korun. Na letiště bude ale jezdit i zastávkový vlak za jízdné v rámci Pražské integrované dopravy (PID). Na úterní magistrátní konferenci zaměřené na financování veřejných projektů ze soukromého sektoru to řekl bývalý náměstek ministra dopravy Emanuel Šíp. Vlaky by podle předpokladů ministerstva dopravy měly na ...

Pražští radní kývli na prodloužení metra A z Dejvic na Ruzyň

17. 09. 2008     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Pražští radní souhlasili se změnou územního plánu, která umožní prodloužení trasy metra A na ruzyňské letiště. Uvedl to radní Martin Langmajer. Současný územní plán stavbu neumožňuje. Změnu budou ještě tento týden schvalovat zastupitelé. Trasa z Dejvic do Ruzyně bude dlouhá necelých 13 kilometrů a zahrnovat má devět nových stanic. Náklady budou i s vlaky odhadem asi 19,4 miliardy korun. Stavět by ...

1


Téma: Doprava na letiště

Aktuálně zde naleznete 9 článků na téma Doprava na letiště.

Sponzorované odkazy


Letenky na Maltu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.