Letenky do Abú Dhabí

Online rezervace letenek:

Levné letenky do Abú Dhábí za 7 595 Kč

28. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Letecká společnost Turkish Airlines provozuje linku na trase Praha – Abú Dhábí (Abú Zabí) s přestupem v Istanbulu. Poletíte tam i zpět letadlem typu Airbus A321 do hlavního a 2. největšího města SAE hned po Dubaji. K dispozici se nabízí celá paleta letů v období květen 2016 až leden 2017.

Opět letenky do Abú Dhabí v akci

24. 02. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Opět jsou v nabídce akční letenky do Abú Dhabí. Za zpáteční letenku zaplatíte necelých 6 tisíc korun. Letenky jsou k dispozici v břenu tohoto roku.

Akční letenky do Abu Dhabi od 3 550 Kč

21. 01. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Mimořádně levné letenky do Abu Dhabi je možné nyní zakoupit u Pelikána. Cena zpáteční letenky z Prahy a návratem do Vídně je zhruba 3 550 korun. Možné termíny najdete v sekci akční letenky.

Velmi levné letenky do Abú Dhabí

23. 12. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Výrazně levnější letenky lze teď těsně před Vánocemi nakoupit do Abú Dhabí. Zpáteční letenka z Prahy, návratem do Vídně, stojí krásných cca. 4 600 korun! Jde oproti běžným "levným" tarifům do této destinace o zhruba 50% slevu. Častěji seženete letenku do Abú Dhabí okolo 9 000 korun.

Cestujeme za luxusem: letenky do Abu Dhabi

31. 10. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

České aerolinie mají nyní zvýhodněné letenky z Prahy do Abu Dhabi. Z Prahy do hlavního města Spojených arabských emirátů a zpět vás ČSA dopraví za hezkých 8 990 Kč. Nabídky s odletem z jiných zemí, např. Německo či Rakousko vyjdou dráž. Ještě o něco levněji stojí letenky do Abu Dhabi z Budapeště se společnosti EgyptAir. Cena této zpáteční letenky je 7 693 Kč, dle aktuálního kurzu.

Aerolinka ČSA snížuje ceny letenek do Abú Dhabí

15. 08. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Po víkendové akční nabídce zůstaly v rezervačním systému české letecké společnosti ČSA levné lety do hlavního města Spojených arabských emirátů, kam přepravce létá z Prahy. Abú Dhabí také slouží jako přestupní stanice mezi naší metropolí a několika exotickými destinacemi (spolupráce s Etihad Airways).

Levné letenky do Abú Dhábí z Prahy jen za 9 913 Kč

20. 07. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S akční nabídkou letenek do Abú Dhábí ve Spojených arabských emirátech přišla společnost Lufthansa. Zpáteční letenky s odletem z Prahy pořídíte již za 9 913 Kč. Za tuto cenu můžete letět ve vybraných termínech od října do prosince, například tedy 23. listopadu tam a 30. listopadu zpět. Letenky objednávejte na webu Lufthansa.com.

ČSA zavádí linku do Abú Dhabi

28. 06. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

České aerolinie zavedou novou linku z Prahy do Abú Dhabi, základny letecké společnosti Etihad Airways. Nové spojení bude spuštěno od 21. září 2011 s frekvencí 4x týdně. Vzhledem k dohodnuté spolupráci s Etihad osloví linka do Abú Dhabi také tranzitní cestující, kterým se tak otevře nová možnost dálkového spojení z Prahy na východ.

1


Téma: Letenky do Abú Dhabí

Aktuálně zde naleznete 8 článků na téma Letenky do Abú Dhabí.

Sponzorované odkazy


Letenky do Spojených Arabských Emirátů (SAE)

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.