Letenky do Afriky

Online rezervace letenek:

Lufthansa: z Prahy levně do Asie, Afriky i Ameriky!

01. 03. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Německá aerolinka Lufthansa si pro své zákazníky připravila hned dvě další akce na levné letenky do vzdálenějších destinací. První nabídka je platná už jen pro dnešní den a omezení se týká také dnů odletu (8. březen – 15. květen) a příletu (11. březen – 15. srpen).

Pelikán nabízí levné letenky do Afriky a Asie

22. 02. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Cestovní agent Pelikán si pro své zákazníky připravil hned několik lákavých nabídek do Afriky a Asie. Zpáteční letenky jsou nyní k dispozici za zajímavé ceny a mimo jiné se na webu objevují také akce na lety do Spojených států amerických. Což takhle zaletět si do Afriky a přímo do „města zlata“?

Levné letenky do Asie a Afriky od Pelikána

13. 12. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dnešní tip se může hodit především obdivovatelům cizích kultur a dalekých krajů, kteří se rádi vypraví za jejich poznáním. Cestovní agent Pelikán totiž nabízí levné letenky do zajímavých destinací nejen v Africe a Asii.

Pelikán nyní nabízí levné letenky do Afriky či Asie

15. 11. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud patříte mezi cestovatele, které lákají daleké kraje a cizí kultura, je zde možná nabídka přímo pro vás! Cestovní agent Pelikán pravidelně propaguje levné letenky po celém světě, tak což takhle navštívit Afriku či Asii?

British Airways: Letenky do Afriky od 15846 Kč

12. 09. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost British Airways nabízí až do 26. září 2011 slevu na letenky do destinací po celém světě. Rezervujte si letenku do Severní Ameriky, Asie a do Karibiku. Nebo se spolu s Akčními letenkami vydejte do Afriky. Cestovní období končí až 28. března 2012.

Turkish Airlines: Letenky z Vídně do Nairobi jen za 13 677 Kč

14. 10. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud byste se ještě letos rádi vydali do Afriky, využijte nabídku společnosti Turkish Airlines. Ta nabízí zpáteční letenky do keňského Nairobi za příjemných 13 677 Kč, přičemž se odlétá z Vídně (jak se dostat do Vídně nejlevněji?).

Levné letenky do Pobřeží slonoviny: Z Londýna za pouhých 12 820 Kč!

11. 10. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Po delší době tu opět máme tip na letenky pro opravdové dobrodruhy. Letecká společnost Air France nabízí v akci až do 1. listopadu zpáteční letenky z Londýna do ivorijského Abidžanu za pouhých 12 820 Kč!

Levné letenky do USA & světa od 12201 Kč

23. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

British Airways, tradiční britiský přepravce, vám může dnes ráno pozvednout koutky v úsměv! Nejnovější akční nabídka letenek tohoto přepravce totiž přináší extra příjemné ceny. Do 2. září 2010 si můžete zarezervovat své letenky do USA, do Austrálie, letenky do Afriky a vůbec po celém světě již od 12201 Kč!

Lufthansa: letenky do daleké exotiky od 11790 Kč

11. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dobré zprávy pro všechny akční nadšence – Lufthansa nabízí bezva akční letenky. Levně se tak můžete podívat do rozličných destinací tepajících životem kdekoliv na světě. Lákají vás Afrika či Asie? Pokud ano, můžete si udělat radost nákupem vysněné letenky zrovna do těchto míst. Některé z letenky v akční nabídce jsou zobrazeny v následující tabulce.

1


Téma: Letenky do Afriky

Aktuálně zde naleznete 9 článků na téma Letenky do Afriky.

Sponzorované odkazy


Letenky do Jihoafrické republiky (JAR)

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.