Letenky do Austrálie

Online rezervace letenek:

Letenky na jih Austrálie pod 15 tis. Kč

16. 05. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Ve vyhledávači Momondo se objevily levné zpáteční letenky do Adelaide, nejlidnatějšího města Jižní Austrálie. Společnost Qatar Airways letecky spojuje Edinburgh s australským městem Adelaide za již 11 850 Kč. Z pražské Ruzyně vás dopraví na skotské Letiště (EDI) britský dopravce Easyjet za cca 2 920 Kč.

Adelaide z Londýna za 13 tis. Kč

11. 05. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dopravce Qatar Airways nabízí na lince z Letiště Londýn Heathrow ve vybraných květnových termínech lety do australského města Adelaide. Zpáteční letenky od katarského dopravce začínají na cenách od 13 tis. Kč. Na cestě ke klokanům je naplánován jeden přestup v Doha. Cena letenek zahrnuje přepravu kabinového a odbaveného zavazadla.

Jedna z nejdelších leteckých tras: Dubaj – Auckland

29. 02. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

První přímý spoj na trase mezi Dubaji a Aucklandem nabídne společnost Emirates Airlines. 14 tis. km vzdálenost mezi těmito městy bude jedna z nejdelších leteckých tras na světě.

Leťte do Austrálie již od 14 590 Kč

04. 11. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Na webových stránkách Pelikána můžete právě objednávat letenky do Austrálie, a to konkrétně do Sydney a Perthu. Nabízejí se 4 varianty zpátečních letenek. Nejlevnější je zpáteční letenka na lince Varšava - Perth - Londýn za 14 590 Kč. Letenka z Varšavy do Perthu se zpátečním letem do Mnichova stojí 14 990 Kč. Letenky do Sydney začínají na 15 990 Kč pro lety na lince Varšava - Sydney - Berlín a za letenku na lince Varšava - Sydney - Vídeň zaplatíte 17 190 Kč. V ceně letenek jsou zahrnuty poplatky a přeprava odbaveného zavazadla o maximální hmotnosti 30 kg. Jsou k dostání letenky na první polovinu roku 2016.

Levné letenky do Sydney od 18 490 Kč

14. 04. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Levné letenky do Austrálie, konkrétně do Sydney jsou nyní k zakoupení na webu Pelikána. Qatar Airlines nabízí letenky z Vídně do Sydney se zpáteční letenkou do Mnichova jen za 18 190 Kč! Letenky můžete zakoupit na celý zbytek roku 2015. Celková doba letu je přes 30 hodin, protože absolvujete dvě mezipřistání. V letadle ztrávíte něco okolo 20 hodin. Z Vídně poletíte do Dohy, poté do Perthu a z Perthu až do Sydney. Při zpáteční cestě jsou naplánována mezipřistání ve stejných městech. Nakonec však přistanete v Mnichově. V ceně letenky je přeprava podpalubního zavazadla do 30 kg a 1 kusu příručního zavazadla na palubě letadla.

Austrálie – zpáteční letenky Praha – Sydney za 18.920 Kč !

03. 02. 2015     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Austrálie z Prahy pod 20.000 Kč? To je realita aktuálního tarifu letecké společnosti Air Serbia. S dvěma krátkými přestupy v Bělehradě a Abú Dhabí doletíte z Prahy až do australského Sydney ve spoustě termínů v průběhu letošního jara za ceny, které jsou výrazně nižší oproti standardním tarifům jiných leteckých společností na této trase.

Po Vánocích do Melbourne nebo do Panama City

19. 12. 2013     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Co takhle si zaletět po Vánocích do Austrálie třeba do Melbourne? Nechat se vyhřát na teplém slunci. Našli jsme levnou letenku z Prahy do Melbourne a návratem do Vídně za hezkých 15 499 korun! Při výběru letenky u Pelikána zaškrtněte položku "Návrat z jiného města".

S ČSA za exotikou

20. 08. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Letecká společnost ČSA zveřejnila zvýhodněné ceny letenek do Colomba, Bangkoku, Sydney a Brisbane. Pokud jste lovci nejnižších cen, tato nabídka asi nebude pro vás. V každém případě se jedná o letenky v hlavní sezóně za velmi rozumné ceny.

Letenky do Sydney za 19.990 Kč

24. 03. 2013     AkčníLetenka.cz     Trvalý odkaz

Letenky do australského Sydney s odletem z Vídně a návratem do Mnichova nabízí letecká společnost Etihad Airways prostřednictvím online prodejce letenek Pelikán.

Z Říma do Sydney od 645,-€

11. 01. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud se chcete dostat do Austrálie za rozumné peníze, můžete využít levných letenek z Říma do Sydney a zpět do Londýna již od 645,-€. Jedná se o let se společností China Eastern Airlines s jedním přestupem v Šanghaji. Do Říma a z Londýna se snadno dostanete s některou z nízkonákladových společností. Ceny jsou platné na květen a červen.

1 2 3


Téma: Letenky do Austrálie

Aktuálně zde naleznete 25 článků na téma Letenky do Austrálie.

Sponzorované odkazy


Letenky do Austrálie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.