Letenky do Bazileje

Online rezervace letenek:

Praha – Basilej za 1 548 Kč

20. 03. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Červnové zpáteční lety do Basileje provozuje dopravce Easyjet. Poletíte z pražské Ruzyně do třetího největšího města Švýcarska, které se nachází u společné hranice tří států:  Německa, Švýcarska, Francie a tak má Basilej vícenárodostní obyvatelstvo.

Levné letenky do Švýcarska za 1802 Kč!

02. 02. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Swiss Air přináší levné letenky do Bazileje. Za zpáteční letenku zaplatíte 1802 Kč! V ceně letenky je přeprava odbaveného zavazadla o maximální hmotnosti 23 kg. Na palubu si můžete vzít ještě jedno příruční zavazadlo. Za tuto cenu poletíte 16. března z Prahy s návratem 23. března. Let je přímý bez mezipřistání a trvá 1 hodinu 20 minut.

Akční letenky do Švýcarska a Larnacy

25. 08. 2014     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

V posledních měsících lze velmi výhodně letět do Švýcarska, konkrétně do Basileje. Přímý let z Prahy stojí nyní 1 670 Kč a to je za zpáteční letenku! Další akční letenka směřuje do poněkud vzdálenější destinace - Larnacy. Toto kyperské hlavní město je plné historie a v těchto dnech i sluneční paprsků. Zpáteční letenky v akci lze nyní zakoupit od 2 590 Kč.

Letenky do Basileje a Toulouse od 2046 Kč

10. 10. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Levné letenky jsou občas k dostání také u klasických aerolinek, které mimo jiné nabízí vyšší standard, služby navíc či přepravu odbaveného zavazadla zdarma. Letecká společnost Air France například nabízí zpáteční lety z Prahy do Francie od 2603 Kč a takový přepravce SWISS nyní zase zvýhodnil Basilej.

Swiss Air: Zpáteční letenky do Basileje z Prahy za 2 179 Kč

25. 05. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Švýcarská aerolinka uvolnila do prodeje několik promo tarifů, díky kterým se můžete dostat do Basileje za nádherných 2 179 Kč za zpáteční letenku včetně všech poplatků a zavazadla do 23 kg. Za zmíňku stojí také skvělý palubní servis Swiss Airu, zejména jejich výborná vína.

Swiss International Air Lines: Levné letenky z Prahy do Basileje jen za 2 702 Kč

26. 09. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky z Prahy do Basileje nyní nabízí společnost Swiss, která je známá díky nadprůměrné úrovni svých služeb. Zpáteční letenky včetně všech poplatků pořídíte již za 2 702 Kč. Tato cena je platná na vybrané lety v období od října 2011 do července 2012.

Letenka Praha - Basilej za 2 343 korun

26. 09. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Za zajímavou cenu můžete doletět na prodloužený víkend do Švýcarska - odlet je v pátek 9. prosince, návrat zpět je v pondělí 12. prosince. Letenka z Prahy do Basileje stojí necelých 2 400 korun. Ještě levněji - avšak v jiném termínu - doletíte do Basileje z Berlína.

Jak na levné letenky do Španělska či Švýcarska?

16. 09. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Hledáte-li levné letenky do Švýcarska, nabízí se vyzkoušet služby tradiční letecké společnosti Swiss, která samozřejmě obsluhuje také letiště Praha Ruzyně. Nejlevněji můžete do této alpské země cestovat prostřednictvím linky Praha – Basilej. V rezervačním systému je zatím k dispozici dostatek volných termínů za příznivé ceny.

easyJet: Zpáteční letenky z Drážďan do Basileje jen za 835 Kč!

07. 11. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Nízkonákladový easyJet v současné době nabízí zpáteční letenky z Drážďan do švýcarské Basileje již za 835 Kč. Volných termínů je více než dost!

Levné akční letenky do Basileje, Paříže nebo Říma

18. 10. 2010     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Paříž je úžasná metropole, která okouzlí v každém ročním období. O něco více zdobená je o vánocích a těsně před nimi. Právě dnes je dobré hledat levné letenky do tohoto města na vánoční období a nejen tam. Zaleťte si za památkami Paříže, ale třeba i na nákupy.  Hledali jsme nejlevnější akční letenky do Paříže a jiných evropských metropolí jako jsou Basilej, Atény, Amsterdam apod.

1 2


Téma: Letenky do Bazileje

Aktuálně zde naleznete 13 článků na téma Letenky do Bazileje.

Sponzorované odkazy


Letenky do Švýcarska

Štítky

Zobrazit všechny štítky



Užitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.