Letenky do Bordeaux

Online rezervace letenek:

Volotea: Letenky Bordeaux - Praha již od 172 Kč

05. 04. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Španělský nízkonákladový letecký dopravce Volotea sídlící v Barceloně nabízí při rezervaci do 8. dubna levné jednosměrné letenky do vícero evropských destinací od 7 Euro.

Bordeaux – zpáteční letenky z Prahy za 2.746 Kč

29. 10. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Do pohádkového města Bordeaux, ležícího u Biskajského zálivu na jihozápadě Francie, které vás nepochybně uchvátí svými úzkými dlážděnými uličkami a historickou atmosférou, se můžete z Prahy vydat levně díky letecké společnosti Ryanair. Zpáteční letenky s přestupem v Bruselu aktuálně zakoupíte ve spoustě lednových termínů za konečnou cenu 2.746 Kč.

Bordeaux – zpáteční letenky z Prahy za 2.599 Kč

25. 09. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Do překrásného města Bordeaux, které vás nepochybně uchvátí svými úzkými dlážděnými uličkami, katedrálou Saint Pierre, notoricky známou budovou burzy i vynikajícím vínem, se můžete z Prahy vydat velice levně díky letecké společnosti Ryanair.

Levné letenky do Bordeaux: Z Prahy jen za 2 603 Kč

21. 01. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Cenově dostupné letenky do francouzského Bordeaux nyní pořídíte díky kombinaci nabídek hned tří leteckých přepravců – easyJetu, Ryanairu a Wizzairu. Zpáteční letenky s odletem z Prahy si můžete zakoupit již za 2 603 Kč! Stačí jen zakoupit letenky dle následujícího itineráře.

1


Téma: Letenky do Bordeaux

Aktuálně zde naleznete 4 články na téma Letenky do Bordeaux.

Sponzorované odkazy